reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciuszki, wozeczki i inne cuda dla naszych pociech

hmm....no nie wiem:no: ciężka sprawa:no: łatwo nie będzie zapewne:-( ale no cóż....spróbuję:-p zapewne uziowe chcecie?:rofl2: tylko jedna kwestia, ja muszę modela zmierzyć:-p
 
reklama
Pearl to widze mamy ten sam problem:baffled::baffled:teraz licytuje maxi cosi priori XP (z napinaczem pasa) ale jak przegram to kupuję zwykłe priori, oglądałąm oby dwa moodele w sklepie, pani mi je przypieła na fotelu samochodowym i żeby dać za ten bajer 200 zł to raczej nie:no:pewnie fotelik trochę pewniej się trzyma, ale my az takich długich tras nie robimy wiec bedzie ok. Do tego Pani powiedziała że oby dwa te foteliki wyszły jednakowo w testach, więc nie bede szaleć bo obecnie nas na to nie stać:confused2:
 
Ja wreszcie kupilam malej sandaleczki Ecco na lato, a wlasciwie juz na teraz. Juz jedne buty tej firmy mamy i jestesmy bardzo zadowolone wiec pewnie i te beda sie dobrze nosily. Wzielam rozmiar 19 bo wydaje mi sie, ze w wiekszych sandalkach mialaby problemy z raczkowaniem.
Maz zrobil mi prezent i kupil markowy zegarek:-).
 
Mambin, dotarł Peg? Zadowolona jestes?
Dotarł, dotarł:tak: Zapomniałam się pochwalić taka jestem zakręcona w tej pracy że :sorry:
Bardzo ładny. Bardzo lekki:tak::tak::tak: i poprostu super chruper:-D
takiej furki szukałam właśnie. Wnoszę go po schodach z uśmiechem na ustach:-) W bagażniku zajmuje bardzo mało miejsca.
Siedzisko szerokie. Oparcie jest fajnie wyprofilowane, wysokie więc długo posłuży. podnóżek też długi. Szelki super. Póki co brak pałąka nie stanowi najmniejszego problemu.
Także jakby co, polecam :tak:
Teraz jest nowa wersja-jeszcze lżejsza. Peg perego Si (ale cenka taka że szok:szok:)
 
Pearl, ja z Maxi Cosi jestem zadowolona - wczoraj cały dzień w nim mała jeździła i widzę, że jej się podoba, bo wszystko w końcu widać za oknem. Ma fajny mechanizm luzowania i dociskania pasów dziecka, tak że pasują idealnie i możliwość zmiany pozycji fotelika jedną ręką.
 
reklama
Do góry