reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciuszki, wozeczki i inne cuda dla naszych pociech

reklama
Kasia mam pytanie:-)bo na tym kremie nie pisze od jakiego wieku można stosować:zawstydzona/y:ale nasze dzieci chyba już mogą taki krem???

Przyznam się, że nie pomyślałam o tym:zawstydzona/y:Na pewno zużyję na Mikusia, więc spoko. Musze dopytać w takim razie.

Andula super dresik - mój starszak też byłby zachwycony:tak:
 
hehe jasiek ma joba na ata
nie konkretnie na ta bajke
ale na ata wszelakie

Hie, hie, skąd ja to znam - u nas był szał pał. Do dziś jak jakiś bardzo mu się spodoba, to śpi z nim:sorry:Co prawda gusta troszkę się zmieniły, bo z małych resoraków przeszedł na TIR-y i ma już niezłą kolekcję (dobrze, że w Biedronce są tanie:-p) i na spacerach też musimy chodzić takimi ścieżkami, żeby nacieszył oko (niekoniecznie płuca:baffled:).
A jak pierszy raz świadomie oglądnął AUTA, to potem módł kilka razy dziennie:eek:Po takim nasyceniu nie ogląda w ogóle:-D
 
moj ma manie, ze do kazdego auta wsadza "kierowce"
ostatnio dorwal ulotke z wlatcow moch zagial tak zeby czesio byl kierowca
do mniejszego auta wpakowal pirata z kinder niespodzianki :-D
a tak w ogole to musze mu wyhaczyc jakies dresiowo na teraz do piaskownicy :confused2: (Kasia moze masz cos do opylenia ;-))

a to ulubiona piosenka starszaka, tak OT
(umie ja zaspiewac oczywiscie wersja przetworzona na jezyk Jahowy)
[ame="http://www.youtube.com/watch?v=kd6DUjJtBYY"]YouTube - Czesio-Bara Buch (Dzień Dobry) Pełny teledysk+TEKST[/ame]
posluchajcie tekstu :eek:
 
Roni nie mam:-(Kurcze babko jakby co, to mów wcześniej, bo mnóstwo ubrań po Miśku oddaję koleżance a może coś Ci potrzeba. O teraz mam taką bluzę jakbyś chciała
613117584

To jest Next - na metce 86 Kolor ciemny brąz
 
Roni mój Antoś ma mega zaciesz jak słyszy tę piosenkę:-):-):-):-):-) moja Siostra włącza Mu z to komórki:tak: zresztą co się dziwić mama całą ciążę naparzała Czesia to na Dziecku się teraz odbija;-)
 
Roni nie mam:-(Kurcze babko jakby co, to mów wcześniej, bo mnóstwo ubrań po Miśku oddaję koleżance a może coś Ci potrzeba. O teraz mam taką bluzę jakbyś chciała
613117584

To jest Next - na metce 86 Kolor ciemny brąz

Jaka super bluza . Ty Kasia na prowokuj bo zacznę Adasia obkupować na jesień :-D
 
reklama
dziewczyny foteliki cudne!! Andula a dresik czaderski!! Mój Kornel pewnie by też taki chcial:-D
a powiedzcie mi czy parasolki są standardowe do każdego wózka?? bo mi się nie uśmiecha placić 200zl za oryginalną parasolkę do naszego:baffled:
Kasia bluza ekstra:tak:
 
Do góry