reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciuszki, wozeczki i inne cuda dla naszych pociech

reklama
Andula- swietne ciuchy, kazda jedna rzecz bardzo mi sie podoba!
mi też:-p:-):-):-)
ale Tobie Andula zazdroszczę NY :tak: no i ja też bym nie dala tyle kasy na buciki, które posłużą max 2m-ce:tak: aczkolwiek bardzo mi się podobają buciki ecco:tak: ale np teraz (tzn we wekend) jedziemy do mojego brata do Gdańska i bratowa wyczajony ma outlet gdzie min buciczki ecco można za polowę ceny kupić:tak: więc zbieram kasku a co by dzieciaczki obkupić;-)
 
no i w końcu kupiłam w Bartku takie, tylko w różowo -zielonym kolorze
BARTEK Ž - obuwie dziecięce, buciki dla dziecka
kosztowały 140 zł, ale doszłam do wniosku że te pierwsze buciki niech będą droższe i porządne, jak już stopka się przyzwyczai to będziemy na potem szukać tańszych.
I kupiłam 19 rozmiar, i też ma z 5-6 mm luzu, ale pasują super:-)
Andula - świetne ciuchy, ja w sobotę sobie zajrzę do NY.
 
superowe i kostka ładnie usztywniona
litości ,wytłumaczcie mi jak te foty wstawiacie i linki bo ja nie potrafie a też bym się pochwaliła,
 
to nasze butki - te pierwsze to bartki które kupiłam dzisiaj, a te drugie dostałam od koleżanki - jakiejś francuskiej firmy...

a to klapeczki Nike na lato upalne:-)

i w nowym foteliku Ramatti VENUS
 
Pabla buciki zarąbiaste:tak::tak::tak::tak:mi się najbardziej podobają te z NIKE:tak::tak::tak::tak::-D:-Dświetne są tzn ze względu na design:tak:a Bartkowe butki są super, u nas Bartek daleko więc pozostaje Smyk:tak:
 
reklama
Pabla butki rewelacja, Bartki super bardzo mi się podobają.
Fotelik nie pogadasz - super , bardzo podobny do Britaxa TwoWay'a . I widać że Lence podpasował.
My z butkami jeszcze się wstrzymujemy , poczekamy do lipca bądź sierpnia może wtedy dziecko postanowi zacząć chodzić. Ale wtedy kupimy pewnie Gucie albo Bartki. Jeśli Bartki nam nie wejdą na nogę to wtedy Gucie zakupimy.
 
Do góry