reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

ciuszki, wozeczki i inne cuda dla naszych pociech

reklama
Surv u nas czesto sa mega przeceny kilka dni temu kupilam dwie tuniki przecenione z 119 na cale 13.95:tak:.Duza czesc bizuterii jest po 3.95 i takim sposobem stalam sie kolekcjonerka bo az szkoda mi nie kupic;-):-)

Dziewczyny ja to chyba sknera jestem ale weszlam do Bartka i zobaczylam sandalki za 140 zl to z lekka mnie zatkalo a najlepsze jest to ze Michal bedzie w nich "chodzil" maksymalnie 2 miesiace ...:sorry:Poszukam jakiejs tanszej dobrej firmy..


Zazdrosze tych przecen i tego farta. Jak mieszkalam w PL to zawsze bylam bardzo zadowolona z ciuchow z NY.
Co do butow to masz racej, cholernie drogie, a starcza na krotko bo stopka rosnie szybciutko. Ja tez bym tyle nie wydala :no::no::no:.
 
Andula..wrzuć jakieś fotki..ja jakoś też niegy nic tam nie mogę dla siebie znaleść:no::no::no::no:
za to zawsze znajduję coś w pimkie albo w mottivi..no ale tam ceny sa konkretniejsze:-D
 
Wklejam ciuchy bez rewelacji ale nic nie kosztowalo wiecej niz 22 zl wszytsko pogniecione wiec efekt nie najlepszy:zawstydzona/y::zawstydzona/y:
 

Załączniki

  • Obraz 260 [640x480].jpg
    Obraz 260 [640x480].jpg
    34,2 KB · Wyświetleń: 27
  • Obraz 261 [640x480].jpg
    Obraz 261 [640x480].jpg
    35,6 KB · Wyświetleń: 23
  • Obraz 263 [640x480].jpg
    Obraz 263 [640x480].jpg
    56,9 KB · Wyświetleń: 31
  • Obraz 264 [640x480].jpg
    Obraz 264 [640x480].jpg
    36,5 KB · Wyświetleń: 29
Andula udały ci się zakupy!
Jak z wózkiem kupiłaś? ja się napaliłam na zoopera ale nie ma ich u nas w żadnym sklepie ani w Łomży ani w Ostrołęce ,bo właśnie obdzwoniłam okolice i zostaje kupienie w necie, a mi potrzebny na jutro wynalazłam z firmy Espiro model jet,ale sama nie wiem
 
Pabla te sandałki są super:tak:bardzo mi sie podobaja:tak:Ja musiałam Kubie kupić z otwartymi palcami żeby mu noga weszła, bo ma bardzo wysokie podbicie:dry:
Andula teraz w Smyku (mam nadzieje ze we wszytskich) sa buty przecenione od 30 do 50%:tak: te sandały co kupiłam Kubie były za 99,99 a ja je kupiłma za 69zł ale np były takie ala trzewiczki (coś w stylu co Pabla wkleiła) za 49zł:tak:a bytu skórkowe, pieta usztywniana, jak dla mnie za taką cenę warto:tak:ale u nas akurat zostały od rozmiaru 19.
A ciuszki sobie super kupiłaś mi się podoba ta ioletowa tunika, piękna:tak:
 
Fredka z wozkiem sie wstrzymam moze jak Mis zacznie chodzic to wogole w wozku nie wysiedzi.Moj nie jest taki zly wsadzialm poduszke pod plecki i jest lepiej:tak:Pisalam do sklepu w ktorym sprzedaja w/w wozki i dostalam odpowiedz ze dziecko i tak w tym wozku prosto nie siedzi:baffled:
 
reklama
Do góry