reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciuszki, wozeczki i inne cuda dla naszych pociech

Kiwaczka po cc jeśli nic się nie dzieje to wychodzi się do domu w 4 dobie, po normalnym porodzie w 3.
Co do podkładów do przewijania to są świetne w Rossmanie 10 zł za 10 szt. Są kwadratowe i przypominają jednorazowe pieluchy.
 
reklama
No własnie wczoraj byłam w Rossmanie uzupełnić kosmetyczne gadżety i widziałam te podkłady. Bardzo fajne i kolorowe. Zakupię sobie nastepnym razem bo wczoraj mój budżet zdecydowanie wymiękł :)))))
 
:-DA teraz będę chwalipietą :-D
Oto pierwsze kreacje na wielkie okazje dla małego człowieczka :-):-):-) Szczerze mówiąc, nie wiem czy mała będzie miała okazję włożyć te cuda ale..... To prezent od mojego braciszka i są takie cudne więc :happy2:... Ta biała pewnie będzie do chrztu. Obie mają jeszcze w komplecie takie maluśkie majtusie i czapeczki :)
 
:confused: No właśnie tez się tego obawiam. Tym bardziej, że z tyłu na pleckach są zapinane na guziczki i mogłyby małą uwierać...
Ale co tam, przynajmniej ja nacieszę oczy :-D:-D:-D Ubiorę ją, zrobię zdjęcie i schowam do szafy he,he....
 
Może nie będzie tak źle, moja Olka styczniowa i takiego maluszka mało ruszającego się może da się w te cuda ubrać, ale już pół rocznego ( a tyle miała Olka latem) było ciężko bo wszystko uciekało pod brodę, więc wolałam spodenki wszelkiego typu, a najlepiej samo body.:tak:
 
ale slodkie sukienusie:-)
mamuski dziewczynek beda stroily swoje laleczki
my z chlopakami mamy mniejsze pole do popisu (zawsze wolalam sie bawic Barbie niz Kenem;-))
musze wreszcie wskoczyc do tego rossmana bo widze ze tam duzo przydatnych rzeczy mozna zakupic
 
Mamabartka: sukieneczki cudne! Też kilka takich mam, kupionych ładnych parę miesięcy temu, jak jeszcze nie wiadomo byłojakiej płci jest Młoda:) nie mam złudzeń, że będzie w nich chodzić codziennie, ale tak naprawdę to bardziej gadżet dla mnie, niż dla niej:)
 
mamabartka kieculki śliczne:-)
ja też kilka zakupiłam bo po prostu nie mogłam się powstrzymać:-) chociaż teraz sie zastanawiam czy takiemu szkrabkowi będzie wygodnie i czy zdąże jej założyć, no ale cóż kiedy to wszystko tak kusi i przemawia do zakupu:-)
 
reklama
Sliczne kreacje dla Mlodej damy ;-)
ja tez mam 2 sukieneczki dla Antoski a oprocz tego jedna spodniczke:-) choc wiem ze na poczatek pewnie srednio sie sprawdzi ubieranie takiej kruszynki w te niewygodne kiecki- dla mnie sa srednio komfortowe, a co dopiero dla Maluszka, a jak jeszcze odzidziczy po mamie stosunek do wszelkiego rodzau sukienek, i spodniczek to w ogole bedzie protest na calego :-)
 
Do góry