reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciśnienie w ciąży

Mój lekarz prowadzący powiedział, że tak reaguje po prostu, ale leżałam także w szpitalu kiedy się to zaczęło i też powiedzieli, że to takie dni są.... Ale jednak mnie to niepokoi...
 
reklama
ja miałam w 38 tyg ale u mnie to nie bylo planowane zaczęłam rodzić normalnie czyli miałam skurcze wody odeszły i wtedy pojawiły sie komplikacje najpierw właśnie ciśnienie skoczyło mi 160/100
 
Mam niskie ciśnienie , co było przyczyna omdleń. Lekarz mi to doskonale wytłumaczył co należy robić aby nie truć się kawą. Należy unikać spania na wznak bo jest uciśnięta tętnica, przed wstaniem z łóżka poleżeć na lewym boku i ogólnie więcej na lewym spać. W momencie zasłabnięć leżeć z nogami w górze i zjeść kawałek czekolady.
 
u mnie jest idealne jak u dziecka, i chce aby tak pozostalo..
w mojej rodzinie choruja w wiekszosci na nadcisnienie dlatego ciesze sie ze mnie to omija
i niech tak zostanie
 
Do góry