reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciężarówki z nerwicą

reklama
no nie w Polsce, ale czy to ważne? :)
Po prostu szkoda, że nie ma bardziej tego tematu zbadanego. Sama gdybym przyjmowała lek to z chęcią wyrazilabym zgodę na udział w badaniu. Przykre, że nikt nie widzi tego problemu jak wiele z nas cierpi. Żadnych wytycznych polskiego towarzystwa ginekologów i położników...
 
Ja gorzej się czułam przy 50 mg, dopiero przy 100 mg zaczęło być lepiej. Dla mnie najlepszy lek na stany lękowe to paroksetyna, niestety w ciąży nie jest wskazana :/
 
Po prostu szkoda, że nie ma bardziej tego tematu zbadanego. Sama gdybym przyjmowała lek to z chęcią wyrazilabym zgodę na udział w badaniu. Przykre, że nikt nie widzi tego problemu jak wiele z nas cierpi. Żadnych wytycznych polskiego towarzystwa ginekologów i położników...

zgadza się...jesteśmy daleko za murzynami w tym temacie. A przecież lekarze widzą problem bo coraz więcej jest pacjentek z zaburzeniami. A oni tylko rozkładają ręce... Porażka.
 
Póki co nie jest źle, jeśli chodzi o skutki uboczne, oprócz tego, że się trzęsę . Wczoraj okropnie bolała mnie głowa, ale ona mnie boli od początku ciąży praktycznie ;) biorę na początek tylko 25mg, więc zobaczymy jak to będzie dalej i czy coś podziała...
 
Ostatnia edycja:
Dzisiejsza noc to tragedia dziewczyny :( trzęsło mi się ciało, nie mogłam zasnąć, zdretwiała mi ręką i usta od tego trzęsienia się. Wzięłam hydroxyzinium :(
 
Dzisiejsza noc to tragedia dziewczyny :( trzęsło mi się ciało, nie mogłam zasnąć, zdretwiała mi ręką i usta od tego trzęsienia się. Wzięłam hydroxyzinium :(
Czyms sie zdenerwowalas ? Czy samo przyszlo ? I jak jest dzisiaj, hydroksyzyna pomogla ? Dobrze sobie radzisz, mam nadzieje, ze takie rzeczy to pojedyncze incydenty. Tez takie mam i to z dusznoscia :/
 
Dziewczyny czy Wy też podczas stresu czujecie zwiększoną liczbę kopnięć w brzuszku ? Ja od kilku dni mam bardzo silne ataki lęku i paniki spowodowane tym że mój mąż wyjeżdża na 3 dni i zostanę sama w domu czego już się obawiam że nie dam rady, że coś się stanie. Podczas stresu maluchy cały czas mnie mocno kopią, czasami czuje kopnięcia 3 godz bez przerwy.. Jak sobie pomyśle co one tam przeżywają.. ;((
 
Czyms sie zdenerwowalas ? Czy samo przyszlo ? I jak jest dzisiaj, hydroksyzyna pomogla ? Dobrze sobie radzisz, mam nadzieje, ze takie rzeczy to pojedyncze incydenty. Tez takie mam i to z dusznoscia :/
Niczym się nie zdenerwowałam, wszystko samo przyszło :( dziś w dzień sporo płakałam. Zadzwoniłam do mojej psychiatry i jestem zawiedziona. Przed ciążą mówiła, że ma pacjentki które wcale nie odstawiaja leków, mi proponowała odstawienie na pierwszy trymestr, a później mówiła że zawsze można włączyć leki, a dziś ton się zmienił. Leki powiedziała że jedynie na własną odpowiedzialność :(
 
reklama
Niczym się nie zdenerwowałam, wszystko samo przyszło :( dziś w dzień sporo płakałam. Zadzwoniłam do mojej psychiatry i jestem zawiedziona. Przed ciążą mówiła, że ma pacjentki które wcale nie odstawiaja leków, mi proponowała odstawienie na pierwszy trymestr, a później mówiła że zawsze można włączyć leki, a dziś ton się zmienił. Leki powiedziała że jedynie na własną odpowiedzialność :(

Wytrzymasz. Nie przejmuj sie takimi incydentami. W ciąży hormony buzuja. Placze sie czesto. Kiedy masz takie objawy, albo atak. Sproboj rozwiazywac krzyzowke, albo czytac ksiazke. Serio mozg sie wylacza. Ja jestem z Tobą, przeciez wiesz ;)
 
Do góry