reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarówki z nerwicą

reklama
Ta wiosna taka albo ciąża bardziej wymagająca. Święta były ok dziś totalny spadek formy. Znowu jakaś panika. Zaczęły wychodzić mi żylaki na prawej nodze masakra. Panikuje już. Czytałam że jak się pojawiają żylaki drętwienie bóle w nodze powinmo brać się więcej magnezu. Uzupełnić te gospodarke magnezem potasem. Aspargin podobno jest dobry wycisza I takie tam. Znacie go? Wiecie coś na ten temat?
Biorę go jestem w dziesiątym tygodniu ginekolozka powiedziała że można
 
No i jestem po wizycie. Niestety wyszło mi wielowodzie i muszę iść do szpitala. Patrząc na to że mam 3 dzieci w domu z czego 2 ma ospę to sobie wyobraźcie co czuje i jaki mam humor.

Wyobrażam sobie, ze nie jest Ci lekko, ale dasz radę!!! Będziesz miała fachową opiekę, a i w domu sobie poradzą.
 
Wiosna swoją drogą, ale jestem starsza o 5 lat i zupełnie inaczej przechodzę tę ciążę, a to początki... Wróciłam z gór z wielkanocnego wypadu... samopoczucie podobne: duszności, bóle pleców, czasem żołądka, brak.apetytu. Najważniejsze, ze trasę przetrwałam, bo ostatnio tak panikuję, że mam lęki przed wszystkim. Ale trzymam się bez leków, szukam psychoterapeuty. Jedna psychoterapeutka uznała, że ciąża nie jest dobrym momentem na psychoterapię.
 
Wróciłam do domu. Rano jadę do szpitala, muszę być na czczo. Dam wam znać co i jak. Cieszę się że tu można się wygadać i któraś zawsze pocieszy:tak::laugh2:
 
reklama
Dziewczyny trzymajcie za mnie kciuki, jestem na porodowce, będzie 3-cie cc, w nocy odeszły mi wody...właściwie to dalej mi płyną ....najbardziej martwię się o dziecko żeby z nim bylo wszystko dobrze
 
Do góry