reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarówki z nerwicą

reklama
Marta ma gorszy okres i pisała mi że boi się tu zaglądać, ale wydaje mi się że czyta tylko się nie udziela.
 
Dziewczyny co ja dziś przeżyłam. Byłam rano na wizycie kontrolnej bo mały jest mały;-)
USG trwało trochę długo i nagle czuję że coś jest nie tak. Ręce drżą zimne poty i mówię jej że mi słabo. Prawie zemdlałam. Doktorka mówiła że byłam blada jak ściana. Tak się podobno dzieje jak za długo leży się na plecach. To moja 4 ciąża a 1 raz coś takiego. Nie mogę dojść do siebie albo mam gorszy dzień
 
A ja po tej tabletce setraliny spalam 4 h w nocy, ratowalam sie relanium ale nic nie pomoglo,dzisiaj jestem zombie...juz tego nie biore, chyba lepiej sie czulam jak ttlko doraznie relanium wzielam...przynajmniej noc przespalam...
 
Dziewczyny co ja dziś przeżyłam. Byłam rano na wizycie kontrolnej bo mały jest mały;-)
USG trwało trochę długo i nagle czuję że coś jest nie tak. Ręce drżą zimne poty i mówię jej że mi słabo. Prawie zemdlałam. Doktorka mówiła że byłam blada jak ściana. Tak się podobno dzieje jak za długo leży się na plecach. To moja 4 ciąża a 1 raz coś takiego. Nie mogę dojść do siebie albo mam gorszy dzień
Pewno jedno i drugie, pogoda tez nie rozpieszcza...
 
A ja po tej tabletce setraliny spalam 4 h w nocy, ratowalam sie relanium ale nic nie pomoglo,dzisiaj jestem zombie...juz tego nie biore, chyba lepiej sie czulam jak ttlko doraznie relanium wzielam...przynajmniej noc przespalam...
Wiesz co po jednym dniu nie da się ocenić skuteczności takiego leku natomiast długofalowo pomaga bardzo wiec się zastanów. Ja biorę asentre (również sertralina) i czuje się dobrze ale na rozkrecenie leku trzeba min 2 tygodnie
 
reklama
Aa i jaka dawke bo ja 50
Tak, ja zanim lek zaczął działać wspomagałam się xanaxem doraźnie (to lek z grupy benzodiazepin jak relanium) brałam dawkę 50, teraz na razie udało mi się zejść na 1/4 tabletki czyli jakieś 12,5 mg ale to dlatego ze jestem w 10 tyg ciąży. Jak będzie potrzeba to zwiększę
 
Do góry