reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarówki z nerwicą

reklama
Cześć dziewczyny, czy któraś z Was odczuwa takie ruchy dziecka jak drgawki, trzęsienie...nie wiem co o tym myśleć, martwi mnie to, mówiłam o tym lekarzowi ale jakoś się tym nie przejął. ..
Ja to nazywam tsunami. I na pewno nie jest to czkawka (ją odczuwam jak rytmiczne pukanie). Trwa dość krótko, ale wystarczająco długo, by zacząć panikować, że np. mały dusi się i walczy z pępowiną. A potem spokój, jakby nic takiego nie miało miejsca, co potwierdza się na usg.
 
Ja to nazywam tsunami. I na pewno nie jest to czkawka (ją odczuwam jak rytmiczne pukanie). Trwa dość krótko, ale wystarczająco długo, by zacząć panikować, że np. mały dusi się i walczy z pępowiną. A potem spokój, jakby nic takiego nie miało miejsca, co potwierdza się na usg.
Mam nadzieję ze to normalne ruchy i że wszystko będzie dobrze ☺.
Niech ten czas już szybciej leci ...
 
Ja od poczatku ciąży bralam xanax 0,25 na noc. Od 36 tc jestem na relanium ale max biore 5mg na dobe. Raczej to jest odgryzanie po kawaleczku. Ordynator u nas w szpitalu powiedzial ze moge 15mg na dobe ale sie nie odwazylam. Nie tylko nerwicowki biora. Jak widzialam to np. Te na podtrzymanie dostawaly
Codziennie xanax bralas i relanium?
 
U mnie dzisiaj spadek formy budzenie się w nocy co godzinę z małymi lękami :( ale boje się wziąść to relanium :(
 
U mnie dzisiaj spadek formy budzenie się w nocy co godzinę z małymi lękami :( ale boje się wziąść to relanium :(
Mnie w szpitalu dawali relanium jak leżałam, myśle, że gdyby były niedozwolone to nikt by takiej odpowiedzialności nie brał. Od lat kobiety w ciąży relanium dostają i rodzą zdrowe dzieciaczki.
 
reklama
Tzn boje się bardziej jak mój organizm zareaguje bo nigdy nie brałam relanium wcześniej byłam na asertin i doraźnie brałam afobam :(
 
Do góry