reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarówki z nerwicą

reklama
Miałam. Było tragicznie ale jakośs dałam radę, nieprzespane noce i ciągły strach i jeszcze wybudzaly mnie kolatania serca...

Napisane na HTC One A9s w aplikacji Forum BabyBoom
 
A ja sie pochwale wizyta u gin dzisiaj. Malenstwo ma sie super...serduszko wali jak dzwon
1509991623-9321c9e14f7bd440-aaaaaa.jpeg


Napisane na LG-K580 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Miałam. Było tragicznie ale jakośs dałam radę, nieprzespane noce i ciągły strach i jeszcze wybudzaly mnie kolatania serca...

Napisane na HTC One A9s w aplikacji Forum BabyBoom
Matko skąd ja to znam ostatnio śpię coraz gorzej mimo brania hydroksyzyny wiecznie jej brac nie moge ale nie wiem jak sobie poradze bez... A jeszcze jakieś 19 tygodnie przede mną... A jak się czujesz teraz?
 
Matko skąd ja to znam ostatnio śpię coraz gorzej mimo brania hydroksyzyny wiecznie jej brac nie moge ale nie wiem jak sobie poradze bez... A jeszcze jakieś 19 tygodnie przede mną... A jak się czujesz teraz?
Do tej pory było dobrze ale teraz zaczęły się te przeskakiwanie, potykania serca co jest straszne...

Napisane na HTC One A9s w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Asia, Dawo jak milo was slyszec:)))))))
U mnie synek zaraz bedzie mial 7 miesiecy i ma juz dwa zęby.
Dziewczyny, bralam tak jak Asia Asertin 100 mg od 2 trymestru i biorę do teraz, dzieciaczek jest bardzo pogodny i wesoły.
Ciąża, a zwlaszcza 2 trymestr to byla masakra, jak o tym myślę to przechodzą mbie ciarki:( teraz jest lepiej, znacznie lepiej...bywają dni przepełnione lękiem ale daję radę i mija ....
 
Do góry