reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarówki z nerwicą

reklama
Hej dziewczyny [emoji16] iwi jak ci kochana[emoji16] dajesz radę? Kiedy masz termin? Pozdrawiam gorąco
1498921223-aaaaaa.jpeg


Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
="DaWo, post: 15pewnie , member: 170666"górze j dziewczyny [emoji16] iwi jak ci kochana[emoji16] dajesz radę? Kiedy masz termin? Pozddobrze wiam gorąco
1498921223-aaaaaa.jpeg


Napisane na Lenovo tyłka 0a40 w aplikacji Forum BabyBoom[/QUOTE]
Piekna coreczka pewnie po mamie. U mnkkkie gorzej razem z ginekolg i npsychiatra doszlismy do wniosko ze nmusze wziasc tabtelki. Biore je dopiero 6 dzien i to w sumie jest tylko polowka czyli 5m. Narazie bez zmianake lekarz powiedzial ze zacznue dzialac dopiero po okolo 2 tygodniach. Aty DaWo o ike dobrze pamietam bralas tez jakies tabletki jak to u ciebie wygladalo musialas je odstawic przed porodem i jak to wyglada po porodzie. Jak dajesz sobie rade z tym wszystkin?
 
Iwi zacznij brac dawke ktora zadziala czyli 10 mg i nie baw sie w mniejsza bo to nie jest dawka terapeutyczna, to tak jakbys wziela polowke ibupromu na migrene.
Ja bralam leki w czasie ciazy i biore teraz przy karmieniu piersia. Nie odstawialam przed porodem. Musisz przeczytac moje wypowiedzi z kwietnia. Moje dzieciątko rozwija sie bez zastrzeżeń.
Wez leki w normalnej dawce a zobaczysz ze odzyjesz. Robisz wiecej szkody swoimi nerwami niz biorac leki. Po miesiacu bedziesz czula sie znacznie lepiej...
 
Iwi zacznij brac dawke ktora zadziala czyli 10 mg i nie baw sie w mniejsza bo to nie jest dawka terapeutyczna, to tak jakbys wziela polowke ibupromu na migrene.
Ja bralam leki w czasie ciazy i biore teraz przy karmieniu piersia. Nie odstawialam przed porodem. Musisz przeczytac moje wypowiedzi z kwietnia. Moje dzieciątko rozwija sie bez zastrzeżeń.
Wez leki w normalnej dawce a zobaczysz ze odzyjesz. Robisz wiecej szkody swoimi nerwami niz biorac leki. Po miesiacu bedziesz czula sie znacznie lepiej...
Chyba tak zrobie zadzwonie w poniedzialek do mojego psychiatry i sie zapytam czy moge a ty tz bralas mozarin skad wiesz ze 10 mg to dawka terapeutyczna?
 
Dziewczyny chyba zaczynam dojrzewac do odejscia od meza znowu go dzisiaj nie ma przy mnie poszedl sobie do kolegow i mam mnie gdzie mowi ze on mi zabrania kontaktow z mama to mam mu nie zabraniac konaktow z kolegami.Nie wiem juz do niego mowic.Moj tata powiedzial ze mam sie wyprowadzic i przyjsc do rodzicow bo wykocze sie psychicznie chyba ma racje
 
iwi jeśli bardzo meczy cie ten związek to wyprowadz się do rodziców, chociaż w nich masz wsparcie. a maz jak zostanie sam to może przemysli i się zmieni. albo i nie. nie spróbujesz to nie zobaczysz.
 
a co do tabletek tez biorę dopiero piaty dzień i z poprawa marnie; ( musze brać jeszcze doraźnie relanium żeby jakoś się trzymać; (
 
Witam was dziewczyny dawno nie zaglądałam bo nerwica dała mi trochę spokój i nie myślę o niej przestałam się już nią przejmować bo szkoda sobie życie marnować a nie siedzieć i się zadreczac i nakrecac byłam dzisiaj na wizycie 39 tyg jutro do szpitala będą mi poród wywoływać mam za duzo wód plodowych niby z małą wszystko ok ale jednak obawy są co to będzie i jak ....Z jednej strony już chce żeby było po wszystkim bo brzuch mam duży i wszystko spuchniete ...A z drugiej strach przed porodem czy cc bo to też nie wykluczone
Ester urodzilas????? Daj znać?
 
reklama
Ester urodzilas????? Daj znać?
Witam niestety jeszcze nie wypuścili mnie do domu i mam czekać do tygodnia jak się nic nie zacznie to w poniedziałek jadę na wywołanie ciąża trwa do 42 tyg więc na razie nic nie mogą zrobić jak się samo nie zacznie ... I tak czekam z niecierpliwością na moją córkę dobrze ze przynajmniej nerwica się uspokoila Pozdrawiam
 
Do góry