reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciężarówki rodzące w 2012 roku

czesc :)
zaczal sie 22tydz i jestem juz na l4 wiec mam troche czasu,zeby sie z Wami zintegrowac:)
to moja pierwsza dzidzia i planuje rodzic w zg. zapisalam sie tez do szkoly rodzenia na czerwiec-moze ktoras z Was tez sie wtedy wybiera?
Pozdrawiam i mam nadzieje,ze bedzie nas coraz wiecej do baby-plotek :)
 
reklama
witajcie prawie weekendowo:)
wczoraj wybralam sie na basen, troche z lekkimi obawami czy wszystko bedzie ok z maluchem.. no i trzeba bylo zabic w sobie kopmpleks odstajacego brzucha hahah ale przyznaje ze dobrze mi to zrobilo. o dziwo przeplynelam 20 dlugosci, a Mala caly czas sobie smacznie spala :)
co robicie dla rozruszania sie troche? sa w zg jakies fajne zajecia dla ciezarowek (oczywiscie nie chodzi o szkole rodzenia)?
pozdrawiam i cieplego slonka zycze nam wszystkim :)
 
hej! pewnie że są takie zajęcia :) ja chodzę do szkoły rodzenia na ćwiczenia dla przyszłych mam, ale widziałam też w klubach fitness zajęcia pt. "Aktywna ciąża". Polecam :)
 
Hej dziewczyny :)
mogę się do Was przyłączyć?Jestem obecnie w 22 tyg ciąży,termin porodu mam na 23 sierpnia.Jest to moja pierwsza ciąża.Widzę,że trochę tu ucichło a szkoda :( ,mam nadzieję że są jeszcze w Zielonej Górze przyszłe mamy,które mają ochotę na pogaduchy.Jestem już na l4 i straaasznie się nudzę.Moje myśli praktycznie cały czas krążą wokół ciąży,fajnie by było porozmawiać z kimś kto ma podobnie lub w ogóle porozmawiać z kimś i choć na chwilę oderwać myśli od tego tematu.A może macie jakieś pomysły jak można wykorzystać ten czas?Zapisałam się do szkoły rodzenia,pierwsze zajęcia mają zacząć się w czerwcu-już się nie mogę doczekać :)
 
zeczywiscie troche tu ucichlo- mam nadzieje,ze nie ma to zwiazku z moim wlaczeniem sie do watku:zawstydzona/y::-D
fajnie by bylo tak lokalnie razem spedzic jeszcze te kilka tyg :biggrin2:
lanaya witaj :biggrin2: jestesmy w podobnym czasie-obie rodzimy w sierpniu, ja mam termin na 8.08. jesli ty tez wybierasz sie do przyszpitalnej szkoly to moze sie tam spotkamy:biggrin2:
mi tez jest trudno nie myslec o dziecku i wszytskim co mnie/nas jeszcze czeka, ale staram sie cieszyc lenistwem, tym bardziej, ze (odpukac) naprawde dobrze sie czuje i gdyby nie rosnacy brzuch to moglabym biegac, skakac i robic fikolki :-D w ramach rozrywki chodze na basen (kolejny rekord: 32 dlugosci hahah), a za rada anies_zg od przyszlego tyg chce zapisac sie na jakies zajecia dla ciezarowek. czekam tez na rozpogodzenie, zeby wyciagnac z szafy kije do nordic walking i troche pochodzic po okolicznych szlakach. moze ktos jeszcze chcialby sie przylaczyc???:biggrin2:
 
Hej Dziewczyny :)

Ja przed Świętami zakończyłam zajęcia w przyszpitalnej szkole rodzenia. Było bardzo fajnie, aż żałuję, że zajęcia już się skończyły, bo miło było spotykać się 2 razy w tygodniu i porozmawiać o rzeczach, o których każda z nas cały czas myśli.

Ja już z niecierpliwością czekam na nasze Maleństwo :), to już tak niedługo. Chociaż oznak porodu jak na razie brak...

Pozdrawiam!!!
 
reklama
Witam :-)
Przede wszystkim ciesze się, że wątek dalej "żyje" :-)
Odezwałam się, bo mam cichą nadzieje, że jeszcze się znów tu przyłącze jako ciężarówka rodząca w 2012r :-p
Co prawda termin @ miałam na wczoraj, ale jeszcze nie testowałam, bo się przyznam, że boje się rozczarowania, że będzie jedna kreska.. Co prawda robiłam test po 6 dniach od owulki, ale wyszedł negatywny. Nie przejełam się aż tak, bo na necie wyszukałam, że właśnie ten test jest najmniej czuły. No zobaczymy za 2-3 dni :-D
Pozdrawiam :-)
 
Do góry