reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciezarowki na zakupach

wlasnie zamowilam lozeczko z materacem z pianki z czasem wymienimy na lateksowy.czesto w zestawach daja materac gryka pianka kokos.niestety w kokosie i gryce moga pojawic sie robaki od wigoci np gdy dziecku sie uleje itp.wole nie ryzykowac.ale tyle opini ile kobiet na swiecie:-)
 
reklama
Ja lubie książki kupować starszy czyta i jestem z tego dumna bo wiele wisiłku mnie to kosztowało. Wczoraj skusił się na Mikołajka ponad 600 stron trochę go straszył bo gruby i mówi mama nie mam co czytać hehe to mamusia dzisiaj kupiła coś nowego.

Kropek dasz rade sam uszyć zdolna bestia z Ciebie

Betula my mamy gryka kokos pianka i taki miałam poprzednio i wszystko było ok
 
Betula ja tez bede kupowac piankowy, ewentualnie lateksowy. Podobno takie sa najlepsze. W Polsce sa popularne z dodatkiem kokosu albo gryki, ale jak sie je zamoczy to moga pojawic sie robaki, a poza tym podobno moga uczulac alergikow. Ogladalam pare filmików i specjalisci polecali wlasnie te piankowe. Nawet jak dziecko troche podrosnie i bedzie stawac przy krawedzi to nie bedzie sie zapadał tylko pozostanie stabilny.
Ale tak jak Jadzka i dziewczyny pisaly kwestia gustu, kazdy wybiera co mu sie podoba i co uwaza za dobre :-)
 
Ja mam kokos-pianka-gryka co był w zestawie z łóżeczkiem. Na to dokupię ochraniacz i w razie jakiegoś wypadku to w ochraniaczu zatrzyma się wilgoć. A jak tylko mnie coś materacu zaniepokoi to się wymieni. Większość moich koleżanek miała taki materac, nie było z nim problemów. Po prostu to pewnie kwestia higieny :tak:
 
Zastanawiałam się nad materacem kokos-pianka-gryka, ale wyczytałam opinie, że warstwa kokosu potrafi spleśnieć nawet bez przemoczenia, więc odpuściłam. Z samej pianki też zrezygnowałam, bo ponoć szybko się odkształca. No i po zgłębieniu tematu stanęło u nas jak na razie na lateksowym materacu. Trochę droższy ale Maluch w łóżeczku dużo czasu spędza, więc materac musi być dobry. Kupię też chyba większe łóżeczko (140x70) z możliwością zrobienia z niego tapczanika, więc może troszkę dłużej posłuży.
 
Oo ;)
 

Załączniki

  • 1447427045499.jpg
    1447427045499.jpg
    12,7 KB · Wyświetleń: 67
Miałam to kiedyś kupić w Lidlu były aleś stwierdziłam ze jak będę miała większy brzuszek a teraz ze nie będę miała gdzie tego trzymać ;-)
 
Haha
No ja się boję, że mi materiału nie starczy. Zamawiałam z allegro, też nie mam gdzie trzymać w domu więc zrobię, zdjęcie machnę i tyle ;)
 
reklama
Przyszły mi butki...cudneeeeeee, naczekałam się i dooopa! Podbicie mam za wysokie ; (((
 

Załączniki

  • 1447428697024.jpg
    1447428697024.jpg
    18,1 KB · Wyświetleń: 73
Do góry