reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciezarowki na zakupach

reklama
Aaaaa;) ze mną raki problem ze ja leworęcznych jesrem ;) i żeby to na lewą rękę przełożyć to zawsze był problem żeby mi ktoś pokazał ale na drutach sama się nauczyłam robic;)
 
Wczorajsze zdobycze:) dokupilam lili wczoraj jeszcze 3 z serii co ostatnio :) są naprawdę świetne :) te grube kartki są poprostu rewelacyjne :)
 

Załączniki

  • 1447140133415.jpg
    1447140133415.jpg
    27,6 KB · Wyświetleń: 88
  • 1447140146844.jpg
    1447140146844.jpg
    39,1 KB · Wyświetleń: 60
  • 1447140160945.jpg
    1447140160945.jpg
    22,4 KB · Wyświetleń: 61
Aaaaa;) ze mną raki problem ze ja leworęcznych jesrem ;) i żeby to na lewą rękę przełożyć to zawsze był problem żeby mi ktoś pokazał ale na drutach sama się nauczyłam robic;)

Kropek ja prawo a matka lewo ręczna. Próbowała mnie uczyć ale chyba rozumiesz, że jej nie poszło ;)
 
Piękne książki Kr0pek

Ja dostałam mase bajek od rodziny mojego męża, tam zbierają je a potem oddają nowych dzieciaczkom. Niestety większość musiałam schować, bo Vivi niszczyła, nie dało się upilnować, sprawdziły się własnie te z twardymi okładkami,
teraz pomalu wyciągam serie np. Bolka i Loka, Tom i Jerry itd. Ale i tak ogląda je przy mnie, poza tym ją nigdy nie interesowało czytanie, lubi książki gdzie duzo można pokazywać, szukać np. farma ze zwięrzetami, gdzie może szukać, naśladować, nazywać, liczyć (oczywiście jeszcze nie umie, ale uwielbia naśladować :)
 
reklama
Nie wiem czy temat był poruszany - z czego macie materace do łóżeczek? Pod względem higienicznym najbardziej przekonuje mnie pianka, ale bratanek strasznie się na piankowym materacu pocił, więc nie jestem do końca przekonana czy to dobre rozwiązanie. A coś muszę kupić.. Na czym będą spać Wasze Maluchy?
 
Do góry