reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciezarowki na zakupach

Ja też ogólnie mobilna, ale do szkoły nie opłaca mi się odpalać auta. Poza tym maluszek będzie miał zagwarantowane dwa spacery dziennie. Wózki na 3 kółkach w ogóle mi się nie podobają.
 
reklama
Musi być chłopak! Hahaha
 

Załączniki

  • 1439826370601.jpg
    1439826370601.jpg
    21,4 KB · Wyświetleń: 61
Właśnie zwariowałam! Można zaprojektować własne buty Nike dla niemowlaczka, od rozmiaru 15 ;)
Wybierasz kolor buta, podeszwy, szycia i na spodzie można napisać imię i nazwisko albo datę urodzenia. ..co się chce w sumie :) ;)
Oczywiście zamówiłam :) ;)
 

Załączniki

  • 1439834297512.jpg
    1439834297512.jpg
    10,9 KB · Wyświetleń: 60
Mój Tymek dostał swój pierwszy prezent. Ślicznego króliczka, boskie skarpetki i 2 śliniaczki :) . Chociaż mam wózek po synu to zastanawiam się nad kupnem nowego i urzekł mnie wybór Oli.
 
Tako są fajne :-) w pierwszej ciąży zastanawiałam się nad nimi. Przegrały wagowo. Teraz mam parcie na granatowy wózek w groszki a z Tako takiego nie znalazłam.
 
madisoni no Tako najlżejsze nie są...ale ja nie wnoszę go do góry tylko zostawiam w samochodzie, więc nie jest tak źle;-) Pod innymi względami nie narzekam:-) Ten co wybrałaś to linią w stylu Tako przypomina
 
reklama
Do góry