reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarne na Wyspach

Maureen oczywiscie ze moja szwagierka bedzie cos przygotowywac,ale nie beda to polskie potrawy.
Musze sie zastanowic na co mam ochote i zrobic sobie chociarz ze 3 dania-o ile bedzie mi sie chcialo oczywiscie:tak:Ale obiecalam sobie ze za rok jade do Polski i wtedy sobie pojem;-)
 
reklama
witajcie :)
ja jestem w 24 tygodniu i to moja druga ciaza ;) termin mam na 2go kwietnia ale jak to bedzie okaze sie wszystko w praniu ;)

pozdrawiam wszytskie przyszle mamusie ;)

Tajchi, jak na suwaczku dobrze widze,to synusia masz Kacperka hihi ja tez mam Kacperka,ma prawie 2,5 roku :-)A Kacperki to niezle asy,ja z poczatku nie wierzylam jak ktos mi mowil,ze Kacperki lubia byc w centrum zainteresowania itp.ale to prawda :tak: Przynajmniej jest wesolo w domu.A te imie to jest dla mnie przecudne :-)

hihi i ja dolaczam sie do klubu Kacperkow :) moj starszy jest Kacperek i to co napisalas zgadza sie zupelnie :) drugi to Franio :) hehe chyba sie nie doczekam dziewczynki moze nastepnym razem ;)


dzien dobry
jestem pierwsza dzisiaj. Mala spi najedzona wkoncu,i mama ma chwilke dla siebie.
Wiecie wlasnie zdalam sobie dzisiaj sprawe ze swieta za 2 tyg:szok:.Jakos tak zapomnialo mi sie.W tym roku bedziemy miec zywa choinke po raz pierwszy . Nie moge sie doczekac:tak:. Najgorzej że nie bede mogla wszystkiego sprobowac na swieta bo karmie piersia i dieta musi byc

gratuluje coreczki ;)
my tez w tym roku planujemy zywa choinke moj T ma dzis po nia jechac i mam nadzieje ze dostanie bo juz sie nie moge doczekac :) jak nie ma choinki to wogole nie czuje swiat....
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
A z moich planow pieknie ustrojonego miszkanka na swieta nici. Sil i weny zabraklo...a moze gdybysmy nie jechali do Polski bardziej bym sie postarala. A tak jakos motywacji zabraklo :(:-:)-:)-(

No ale ale sluchajcie kochane u nas postep. Moje dziecie wczoraj z kolyski zostalo przeniesione do lozeczka. I przespala cala noc...a do tego dzisiaj pierwszy raz usmiechnela sie wydajac taki smieszny dzwiek .:-D:-D:-D:-D:-D Dzien pelen niespodziankek he he he
Kamilalopez daj znac jakie potrawy wyczarowalas na swieta...;-);-)
 
Wiecie co dziewczyny, czytam o imionach... i... u nas też jeśli okaże się, że noszę chłopca, będzie FRANEK !!!
Chyba to imię jest obecnie popularne :-( A wybraliśmy je właśnie dlatego, że nie znamy żadnego dzieciątka o tym imieniu i w okolicy żadnego Frania nie ma :-D

rudzia789,

witamy u nas na wątku ;-) Ja mam termin równo miesiąc po Tobie - czyli na 2 maja :tak:

Makta,

gratuluję pierwszego uśmiechu i łóżeczkowego postępu córci ;-)



Dziaisj mama potwierdziła datę przyjazdu - 22 grudnia, wyjadą 5 stycznia, mam nadzieję że przeżyjemy bez spięć te 2 tygodnie :-D
Teraz zastanawiam się jak logistycznie rozwiązać kwestię spania, ponieważ "dziadek chrapie" :cool2:
 
Witam wieczorowa pora.
Wczesniej nie mialam chwili by cos skrobnac. U mnie przygotowania do Swiat ruszyly pelna para. Maly spal, a ja szorowalam okna i udalo mi sie posprzatac kuchnie. Zalatwilam tez kilka spraw na miescie.

Mam nadzieje, ze dzisiejsza noc bedzie lepsza, niz kilka poprzednich. Odkad maly wrocil ze szpitala, budzi sie w nocy co kilkanascie minut. Nie wiem dlaczego tak sie dzieje, moze to stres zwiazany z przezyciami w szpitalu. Dzidzius jes talutki, ale jednak swoj rozumek ma i pamieta wszystko.

Co do imion, to jesli bede miala kiedys kolejne dziecko, to i ja chcialam synka nazwac Franek, albo Mikolaj:))

Milej nocki:)
 
Maureen milo miec rodzinke na swieta. Ubiegle swieta sppedzalam w UK ze wzglednu na ciaze, wiec rodzice z batem i bratowa przyjechali, bylo milo, ale i tak sie poklocilismy i szybko pogodzilismy. Zawsze tak jest, no norma:))

Aaaaa i najwazniejsze, nauczylam synusia bic brawo. Cudnie to robi:))
 
czesć kochane!
rudzia- ja też mam dwóch chłopców:tak: fajnie będziesz teraz miała:-), a Kacperek to łobuziak, czy raczej należy do spokojnych dzieci?
Maureen- o jak dobrze pamiętam to już za parę dni będziesz miała szansę poznać płeć prawda? Pewnie się cieszysz, że mama przylatuje, mam nadzieję, że to poprawi Ci nastrój:tak:.
Makta, Myleene- niby drobne rzeczy a ile radosci dla rodziców:tak::-).
Ja dla kolejnego synka nie mam pomysłu na imię, jeżeli natomiast trafi się dziewczynka to bedzie Zuzia lub Amelka
 
Ostatnia edycja:
Wiecie co trochę inaczej wyobrażałam sobie ten implant, myslałam, że jest dużo krótszy i trochę grubszy, a jak już zdjęłam ostatnie plastry to wyczuwam taką wsuwkę do włosów:-).
Tak sobie pomyslałam, że jak Medio do nas wróci to niełatwo jej będzie nadrobić zaległosci:tak:.
 
reklama
Myleene,

to chyba musimy zacząć przykład z Ciebie brać z tym sprzątaniem przedświątecznym ;-) U mnie o tyle gorzej, że przy małej ciężko mi cokolwiek zrobić, cały czas chodzi za mną i domaga się uwagi, a drzemkę w ciągu dnia ma tylko 1 i to krótką :eek:

Pewnie, że dzidziuś choć malutki, to ma swój rozumek, a co ;-)
A może nocne pobudki mają związek z ząbkami ?

Poprzednie Święta też spędziliśmy w Uk, moja mama nie mogła przyjechać, bo moja babcia była już bardzo chora, na początku stycznia zmarła :-( W tym roku jak będzie.. zobaczymy. Jak w każdej rodzince - u nas też czasem potrafi być wybuchowo :-D

mamunia2,

dobrze pamiętasz :tak: W czwartek mam usg i modlę się, by dzidzia pokazała co ma między nóżkami :-D;-)

Z przyjazdu mamy cieszę się, chociaż tak jak napisałam wyżej - u nas też w rodzince różnie bywa ;-)


Ja już spadam do łóżka, jeszcze trochę poczytam, czekając aż M. wróci z pracy. Śpijcie dobrze kobitki.
 
Do góry