reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarne na Wyspach

A tu cos jeszcze....
 

Załączniki

  • 20091127330.jpg
    20091127330.jpg
    25,1 KB · Wyświetleń: 30
  • 20091127331.jpg
    20091127331.jpg
    25 KB · Wyświetleń: 51
reklama
witam
Myleene super to ubranko, a kurteczka jest boska.:-D
pixi kurcze a ja juz myslalam, ze ty moze rodzic zaczelas. Trzymam kciuki oby jak najszybciej. :tak:
mamunia2 trzymam kciuki za chlopakow, zeby szybko wyzdrowieli :-)

A ja juz po pracy, w piatki pracujemy tylko 5 godzin. Pojechalismy z mezem na miasto i masakra z nim chodzic. Jak tylko dluzej zatrzymalam sie w sklepie to juz jeczal, ze co tak dlugo... :crazy: Dlatego w niedziele jade sama to sobie spokojnie poogladam. Zreszta dzis tyle ludzi, ze masakra. Wszedzie sie trzeba bylo przeciskac. Moze w niedziele bedzie luzniej...
 
Myleene- bardzo ładne ubranko i na pewno cieplutkie:-).
Siostrzeniec przechodzi ja zupełnie tak samo jak moi chłopcy tylko, że ja nie dawałam TAMIFLU:tak:, czyli wysoka gorączka przez pierwsze dni zimna skóra, kaszel, płytki i szybki oddech i ogromne osłabienie.
Dzięki bajeczka po ich zachowaniu widzę, że będzie dobrze:)))
 
Ostatnia edycja:
Cieplutkie to jest;-)

Bajeczka tak jakbym slyszala o swoim mezu. Widocznie wszyscy mezczyzni tak maja, ja z nim na zakupy isc nie moge, bo zawsze jak sobie chce cos kupic, to zawsze nie moge powybierac, pozastanawiac sie , bo jemu to nie pasuje...A co chcesz kupic? Cos dla siebie czy dzidziusia.

Mamuinia to Twoi chlopcy mieli swinska grype?
A jak z Twoim mezem? On mi wyglada na takiego co zbytnio nie narzeka..Jak sie sprawdza na zakupkach?
 
Myleene ja raczej dla siebie narazie, swetr taki dluzszy chce kupic. Bo jak narazie to nosze bluzki sprzed ciazy, ale cos juz za male sie robia, tzn brzuch odktywaja od dolu :-D No i moze jakies kozaki sobie sprawie bo zimno troche a ja mam wszystkie na obcasie. A dla dzidzia tez pewnie cos znajde. Jak ide nawet po zwykle zakupy do Tesco to zawsze zajrze na dzieciecy dzial czy maja cos fajnego.:tak:
 
Mamunia dobrze ze chlopcy maja sie lepiej.
Myleene bardzo ladne ubranko:-)
Bajeczka tak to jest z facetami,my raczej nie robimy zakupow typu ciuchy,itd. w sklepach ale jesli chodzi o zakupy typu jedzenie i takie tam to az mnie nerwy biora jak jestesmy razem-zawsze sie namarudzi i zawsze czesc rzeczy zapomne kupic:tak:
 
Moi chłopcy wymazu robionego nie mieli, więc jaka to była grypa to do końca nie mam pewnosci ale, że objawy odpowiadały swińskiej grypie to kod na Tamiflu dostałam, tyle, że z niego nie skorzystałam, bo uważałam, że to nie jest konieczne.
Za to zakupy z Kamilem to czysta przyjemnosć, on uwielbia chodzić po sklepach pod warunkiem, że kupujemy cos dla mnie:tak:, a nie dla niego, dobrze trafiłam:-D.
 
reklama
MAMUNIA a podawałaś chłopcom na biegunke wygazowana coka cole?? działa -polecam!!!
PIXI a może poprzytulacie sie z mężem?? ja w noc urodzenia Samanthy zażartowałam że wywolujemy poród i ładnie dłuuugo sie kochaliśmy(okolo północy) a o 2 sie zaczelo! Z tego co czytalam sperma i draznienie sutkow powoduja skurcze macicy-moze Ci pomoze?
 
Do góry