reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarne na Wyspach

Witajcie mamuski:-)
Myleene
niestety u nas tez pogoda wcale nie fajna.Niby swieci slonce ale jest zimno i strasznie wieje.
Pixi niestety czasami trzeba sie poswiecic,ale on juz sam powiedzial ze to oststni raz jak pojechal gdzies sam i juz nigdy nie pojedzie nigdzie bez nas.On jest z Congo i wlasnie tam w tej chwili jest,pojechal w interesach-no i stwierdzilismy ze jak nie pojedzie teraz to pozniej tym bardziej bo po porodzie to ja go nigdzie bym nie puscila,no i nie bylo wyjscia:-)Za to na telefony wydaje teraz troche kasy bo nie wytrzymali bysmy nawet jeden dzien bez rozmowy:tak:
Domyslam sie jakie denerwujace moze byc to czekanie dla Ciebie ale juz niedlugo:-)
 
reklama
Czesć dziewczynki:-)!
Nad nami to chyba wisi jakies fatum, od wczoraj walczymy z wysoką gorączką u Dominisia i biegunką u Alusia, biedak strasznie się męczy, a czasem nawet nie poczuje, że popuscił i wtedy strasznie się denerwuje, że ma mokre majteczki:zawstydzona/y:.
A co u was?
Maureen- jak się dzisiaj miewasz?
 
Mamunia2 jaki widzisz, straszna cisza na forum...Ty to masz na okraglo jakies chorobsko w domu. Mam nadzieje, ze to nic groznego i chlopcy szybko dojda do siebie.

Ja ciagle biegam za jakims wdziankiem na chrzest i nic. Wszystko to co jest to jest wykonane z polaru i jest paskudne. Poza tym, ceny sa kosmiczne. Juz mi sie pomysly skonczyly:((
 
Myleene- no ja też mam taką nadzieję:tak:. Ja zawsze uwielbiałam ubranka do chrztu ze sklepu abrakadabra, są dosć drogie ale jakie urocze, a ty szukasz tylko przez internet, czy po sklepach też chodzicie?
 
Mamunia2 no w abrakadabra ceny sa kosmiczne. Jak na razie w internecie szukam natchnienia, a w sklepach sie rozgladam czy to co znalazlam na necie znajde i w sklepie. Ale jak na razie totalna porazka.

Mam juz wolne wieczorem, bo maly spi, wiec postanowilam konto na facebooku zalozyc. Podobno i w PL stasznie popularne:)
 
Myleene napewno cos znajdziesz w koncu.Zawsze jest tak ze im wiecej szukasz tym ciezej znalez.
Co do facebooka to ja tak jak mamunia.Zalozylam juz dawno konto ale wchodze raz na pol roku,tez wole nasze forum i nasza klase:tak:
 
Dzien dobry.Widze ze wszyscy spia,albo zajeci sniadankiem:-)
ja wlasnie sie wybieram do councilu pytac o mieszkanie i zobaczymy czy uda mi sie cos zdzialac.
Milego poranka
 
reklama
hejka :-)
Ja w koncu po pracy i obiedzie, u mnie nic ciekawego, mala sie przewraca w srodku, ale jakos specjalnie nie kopie za czesto. Czekam tylko do weekendu, jade na miasto jakiegos ciucha sobie kupic, sweterek taki dluzszy chce kupic, moze jakies prezenty gwiazdkowe upoluje...:tak:
A co tam u Was?
pixi jeszcze w dwupaku?
 
Do góry