reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarne na Wyspach

Kamilalopez, dobrze, że tak to wygląda, tylko szkoda, że kosztowało Cie to wszystko tyle nerwów i stresu. Kurcze czasami mam wrażenie, że Ci wyspiarze czuja sie jak pepki całego świata.
Tajchi i Ty tez biedactwo masz stresy...kurcze trzymajcie sie wszyscy i bądźcie dobrej myśli. Niestety reumatyzm w tak młodym wieku jest możliwy...oby postawili dobrą diagnozę. To juz połowa sukcesu...
A dla poprawy nastroju zapraszam Was na Lasagne :) pojemy sobie , poplotkujemy, popijemy kompociku z truskawek ;)
Miłego popludnia kobietki...i nosy do góry!!:laugh2::laugh2::laugh2:
 
reklama
kamilalopez - dzielna kobitka, zalatwilas wszystko sama;-):-) ja tak samo mialam 4 lata temu z hinduskim landlordem ale bylismy zieloni i w ciagu paru dni musielismy poszukac czegos nowego
tajchi - mam nadzieje ze z bratem szybko sie wyjasni co i jak
anek29 - ja mam wozek z mothercare my3, gleboki i spacerowka w jednym i korzystam z gondoli non stop bo maly woli w niej spac bardziej niz w lozeczku (noworodki wola byc opalulone z kazdej strony), poza tym chodze na spacerki i wystawiam olusia do spania na ogrodek a w foteliku samochodowym nie za wygodnie sie spi i nie jest zalecane trzymanie w nim noworodka dluzej niz 2godz:tak:
lucy - majtki jednorazowe mi sie przydaly a podkladki daja w szpitalu, co do koszuli to w jednej rodzilam a druga nalozylam swieza po:-)
 
Lucy25, z tego co czytalam odnosnie co szpital wymaga by wziasc ze soba to nie pisze nic o podkladach. Ja zdecydowanie kupie, bo nawet w domu moga sie przydac. Do kupienia sa tu te podklady i majtki tez. Chodzi mi o podklady na lozko, a te podpaski poporodowe to tez zamierzam kupic :)Wejdz sobie na strone mothercare, ja zamierzam z tamtad wszystko zamowic. Jak chcesz to ci napisze liste rzeczy jaka podaja w gazecie z mothercare, zeby wziasc do szpitala i w jakich ilosciach ;-)
Kamilalopez- boze jak ci wspolczuje,ale dobrze ze juz to zalatwilas. Ja to takie baby bym chyba zabila jak by mi na chate weszly.
Tajchi- trzymam kciuki, oby dobrze postawili diagnoze i oby ja wogole postawili.
Makta- ale mi smaka narobilas ta lasagna mmmmm :-D
 
wlsnie teraz byl jego syn ktory jest prawnym wlascicielem domu i on mi grozil ze i tak sie wyniose i tak i ze jutro on jedzie do councilu i im cos tam nagada a jego ojciec napisal ze oni mi nie dadza wypowiedzenia bo jego syn sie z adwokatem najpierw zobaczy wiec nie dokonca jeszcze jak widac zalatwione.a ja tez jutro ide do councilu bo mi babka kazala przyjsc i zobaczymy co i jak:angry:
 
wlsnie teraz byl jego syn ktory jest prawnym wlascicielem domu i on mi grozil ze i tak sie wyniose i tak i ze jutro on jedzie do councilu i im cos tam nagada a jego ojciec napisal ze oni mi nie dadza wypowiedzenia bo jego syn sie z adwokatem najpierw zobaczy wiec nie dokonca jeszcze jak widac zalatwione.a ja tez jutro ide do councilu bo mi babka kazala przyjsc i zobaczymy co i jak:angry:

nie martw sie kochana dasz sobie rade.wydaje mi sie ze oni poprostu chca cie nastraszyc. tez mialam takie problemy z poprzednim mieszkaniem.wymienilismy z E zamki, a gdy przychodzil landlord z "ekipa" mowilismy ze nie bedziemy z nimi rozmawiac dopoki policja nie przyjedzie.w koncu dali nam wymowienie miesieczne,ale i tak bylo ciezko znalezc cos odpowiedniego.radze ci juz szukac cos fajnego bo kontrakty podpisuje sie na dluzszy okres a pozniej z maluszkiem bedzie ciezko sie przeprowadzac.
nie otwieraj im drzwi a gdy sami wejda zglos to na policje i mozesz ich oskarzyc o naruszenie Twoich praw i oczywiscie stres ktory przezylas. bedzie dobrze i trzymam kciuki zeby juz cie nie nachodzili.:-):-):-):-)
 
Dziewuchy...szkocja, Perth...jeszcze jest i nawet jeszcze ciepła ta lasagne. A nawet jak sie spóźnicie to zrobię jeszcze jedna ;) w końcu teraz grzeszę kulinarnie praktycznie codziennie. jeszcze kilka tygodni i koniec z takim folgowaniem.
Stopy dzisiaj znowu jak baloniki, chociaz kupiłam jakiś żel chłodzący w Bootsie i jakos tak lżej mi z ta nogą. Czas na odpoczynek chyba, miłego wieczoru kobietki :)
 
Makta ale mi smaka narobiłaś , bede musiała zaraz cos zjeść:tak:
Kamilalopez mam nadzieje ze wszytko sie jakoś ułoży, tylko szkoda ze w takiej sytuacji jesteś sama:baffled:
Matisek właśnie jestem w trakcie robienia listy, i niektóre rzeczy bede mniała przywiezione z Pl , i juz za wczasu chce mniec wszystko spisane i mama mi kupi, chce sie zorentować czego ile trzeba kupić i gdzie lepiej, te podkłady, majtki jednoraz. etc. jest tego masa na allegro-ale jagbys mogła mi wypisać ile czego, trzeba byłabym wdzięczna:-)napewno cześć kupi tu, a czesc w PL.
 
Matka-a ja mam wielka ochote na ten kompot z truskawek:-):-)koniecznie musze zrobic-moze jutro

melka79-ja juz nie wiem co kupic:baffled: najgorsze ze mieszkam na 4 pietrze bez windy i na prawde potrzebuje lekki wozek, no i dzidzius urodzi sie we wrzesniu-czyli juz po lecie-jezeli to wogole mozna nazwac latem:baffled:-i musze brac pod uwage ze bedzie chodniej a w takiej gondoli to pewnie cieplej-mam nadzieje ze jakis super lekki i fajny wozek sam na mnie wpadnie;-)

kamilalopez-jejku ale ci wspolczuje, wredni ci ludzie zeby sie tak denerwowac w ciazy-sumienia nie maja, trzymam kciuki-i wierze ze bedzie dobrze
 
reklama
Dzieki dziewczyny,ja juz spadam spac bo zeszlej nocy praktycznie nie spalam i juz padam z nog.Zobaczymy co jutro wyjdzie,popoludniu dam wam znac.
Milej nocy wszystkim mamom i dzidziusiom
 
Do góry