reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarne na Wyspach

Pola male cudo ,a jaka bujna czuprynka :-D
Magda dobrze,ze malutka sama odwrocila sie do pozycji wyjsciowej ;-)
Kamila juz niedlugo i tez bedziesz tulila Malenstwo :tak: &&&& za szybki porod
mialam w tym tyg tel ze szpitala i na razie moje p.ciala nie rosna..,wiec nie ma wiekszego zagrozenia dla okruszka :happy2::happy2:,oby tak dalej :tak: polozna chce mi zrobic jeszcze usg przed duzym scanem,ale niewiadomo,czy ordynator sie zgodzi ,wiec 3majcie kciuki aby wyrazil zgode :tak:
ja ostatnio mialam ciezkie noce ,bo moj syn sie rozlozyl..wczoraj bylam w przychodni ale wyslali nas do szpitala :szok:,dostal antyb i czekam na poprawe,bo na razie wyglada jak zywy trup,cora tez cos nosem pociaga.. pogoda u nas paskudna,caly czas pada,zimno..wrrrr
 
reklama
Dziewczyny dziękuję bardzo :tak: No włosków ma mega dużo:tak: wszyscy sie nimi zachwycają:-)

kamila ja się czuję ok, nie narzekam, rana troche pobolewa ale nie ma tragedii. Po pierwszej cesarce tez było w porządku.
 
Pola to zycze,abys szybko doszla do formy..nie wiem jak to jest z rana po cc,bo ja mialam dwa sn :sorry2:
a jak synek,ten mlodszy no i starszy staszy..cieszy sie ,ze ma brata ? pisz jak znajdziesz chwilke ;-)
a czuprynke to ma superrr :-D
 
Kuba super, naprawdę. Bardzo się cieszy ze ma już dzidzię:tak:
Głaszcze Małego, pomaga przy przewijaniu, całuje itp, nie moge narzekać;-) Jest ok, no ale na pewno jeszcze pokaze scene zazdrosci, zobaczymy kiedy. Jak Wojtek tylko sie przebudza to Kuba od razu wola "mama dzidzia chodz":-D, na razie mam mame i odpoczywam, Wojtus naprawde grzeczny wiec jest ok, pozniej mama poleci, mąż do pracy i wtedy się okaze jak to bedzie, oby dobrze

kamila
a Ty jak się czujesz?? Jakies objawy nadchodzacego porodu??
 
Pola bedzie dobrze,kobieta jak musi to da rade ;-)
u mnie byla tez taak roznica..latwo nie bylo,ale poradzilismy sobie..a zazdrosc tez byla,ojj bylaaaa
Kamila a ty dalej nic..oby juz sie zaczelo &&&&
niedlugo to sie wszystkie rozsypiecie i ja zostane sama z tym brzuchem..:-(
dziewczyny,a mam pyt.czy tutaj jest robione to badanie,gdzie trzeba pic glukoze ?(nie wiem jak fachowo to sie nazywa,mam nadzieje,ze wiecie o co mi chodzi :zawstydzona/y:)
 
Hej dziewczyny
Polaa sliczny synus :tak: U nas tez nie bylo zadrosci ale byla wieksza roznica wieku. I na szczescie do dzis nie ma zadrosci.
kamilalopez cos ta Twoja dzidzia sie nie spieszy, chyba dobrze ma w brzuszku ;-).
madlen ja tu glukozy nie pilam ale w PL tak.
U nas znowu ospa Lily sie zarazila, na szczescie przechodzi o wiele lzej niz brat.
A tak pozatym to czekam na @, moze madlen nie bedziesz sama ;-), za tydz. powinnam dostac...
 
Polaa GRATULACJE !!! Sliczny jest Twój Wojtus.
Madlen dobrze ze przeciwciała nie rosna, będziesz trochę spokojniejsza.
Kamila mam nadzieję ze już za chwilę będziesz miała swoje malenstwo.

Moja Zuzia zaczyna rogi pokazywać. Do dziś jeszcze się wstrzymywalam, ale po serii karmienia co 30min dałam za wygraną i poszłam do apteki po smoka. Podzialalo!
 
Magda smoczek dobry na wszystko :-D
ja moim tez dawalam,chociaz kazdy mowil,zeby nie uczyc..
Mamcia to trzymam mocnooo kciuki,aby @ nie przyszla,to bedziemy razem brzuchatki :-D
i ciesz sie,ze oboje przechodza teraz ospe,lepiej im dziecko jest mniejsze.bynajmniej bedziesz mialam spokoj z ta choroba,u mnie tylko cora miala
u nas slonko wyszlo ,to i energii wiecej.posciele juz sie piora a ja koncze kawke i zabieram sie za okna ;-)
milego dnia :-)
 
reklama
Do góry