reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarne na Wyspach

reklama
no właśnie muszę pogadać z położną co jak się jeszcze nie przekrącił no niestety ciężko mi wyczuć mojego urwisa ostanio wydawało mi się że nogi ma u góry a to były paskudne małe łapska:-)
 
karis to widzę,że jedziemy na tym samym wózku bo mój mały łobuziak też jeszcze 2 tyg temu był główką w górze. Za tydz mam być u położnej i zobaczymy czy fiknął. Też nie zgodzę sie na przekręcanie a cc bym strasznie chciała uniknąc ale jeśli nie będzie przekęcony to będę nalegać na cięcie.
No i moja mama też ptzylatuje na 3 tyg :-) my jeszcze biletu nie kupiliśy ale w okolicach 16 maja chciałam aby była-ja mam termin z OM na 16 a z usg na 20 maja :)

U nas po świętach parę kilo więcej pewnie-choc przyznam szczerze,że na wagę nie stawałam (boje się ;-) )

Mi zostały jeszcze 2 pracujące dni w przyszłym tyg i prawie 10 miesięcy wolnego :)
 
Hej Dziewczyny;-)

Moja mama też przyleci do nas na dwa tygodnie:tak:

kamilalopez
ja do Polski też prawdopodobnie polecę w sierpniu, najpozniej we wrzesniu ale jakos specjalnie nie tęsknię:zawstydzona/y:
Ostatni raz byłam prawie 3 tyg. w listopadzie:tak:

joasia ja też się boję stanać na wadze:zawstydzona/y:

karis zdecydowanie wolałąbym cc niz przekrecania Maluszka:tak:
dopuszczaja porod posladkowy??
Moja kolezanka miala z powodu nie obrocenia sie synka cc bez problemu:tak: nie martw się na zapas, wrecz wydawalo mi sie, ze to w PL predzej by pozwolili na porod posladkowy.
Moja mama (ale to bylo ponad 20 lat temu) miala ze mna posladkowy porod, ujeła to jednym słowem: horror, prawie 40 godzin bez znieczulenia (jak to w tamtych czasach), i ponad 20 szwow, masakra :/ a usiadla normalnie jak mialam 2 miesiace, wczesniej tylko lezala albo chodziła.

Zauwazylam dzisiaj, że mam nogi spuchnięte:szok: nieciekawie...
 
Ostatnia edycja:
no nic jutro pogadam z położną i zdam wam relacje:tak: no i teraz jeszcze się zastanawiam od którego tygodnia rodzi się w birth centre może wiecie coś naten temat?
polaa no to mama miała przeżycia
joasia niby gdzieś czytałam że kolejne dzieci przekręceją się później więc jest nadzieja:tak:
 
karis ja niestety nie mam pojęcia od którego tygodnia, wybacz;-)

No mama miala przezycia, naprawdę. Jak pozniej zaszla w ciaze z siostrą po ponad 4 latach to 9 miesiecy beczala bo sie tak porodu bała:tak:
 
śnił mi się dziś poród :-D że odeszły mi wody i nic się nie działo do tego byłam mocno najedzona i bałam się że zrobię to coś:szok: w trakcie parcia
no nic dziś do położnej dam znać wieczorkiem trochę stres no nic zobaczę gdzie mały się znajduję, wczoraj w trakcie kąpieli próbowałam go wyczuć ale niestety nie mam tej czarodziejskiej mocy co midwife:-D ostatnio był w pozycji breech
miłego dnia
 
Karis mi to juz kilka razy się śnilo, ze urodziłam mega duzego chłopca:tak: ostatnio nawet wazył 6 kg:-D
a raz mialam sen ze mialam cc i chodzilam po korytarzu z otwartą raną i kazali mi za dwie godz. przyjść na zszycie:szok: jak sie obudzilam to mnie brzuch bolal strasznie.

Ja tez niestety swojego nie mogę wyczuć:no: chociaz ostatnio chyba dupkę wypiął
 
jupi wszystko ok mały główką w dole:tak: tak się cieszę.za 2 tygodnie mam wizytę w birth centre więcej nie mogłam sobie wymarzyć oby tak dalej
polaa to też masz niezłe sny:-p
 
reklama
Hej laski.
Karis dobrze ze maly fiknal,przynajmniej nie bedziesz sie juz stresowac;-)

Polaa jak Twoje nogi?

Widze,ze wy tez dziwne sny macie.Mialam sie ostatnio was pytac czy miewacie durne sny bo ja ostatnio czesto tylko ze nie sni mi sie porod tylko najczesciej trupy i raz wampiry-masakra:shocked2: Jeszcze 2 miesiace,jakos wytrzymam
 
Do góry