reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarne na Wyspach

Ja się melduję ale ostatnio zabiegana,zalatana i nie bardzo mam czas na bb. U nas średnio,byłam we środę u położnej,synek nadal głową w górę,ale nie martwię się tym jeszcze bo ma jeszcze czas aby się obrócić. Natomiast po macaniu brzucha położna stwierdziła,że on jest mniejszy niż byc powinien na tym etapie ciąży i mam się do niej zgłoscić za 3 tyg,jeśli nadal odniesie takie wrażenie to mnie skieruje na usg aby sprawdzić dokładnie. Natomiast rusza się ciągle,serduszko w normie więc niby powiedziała aby na razie siętym nie martwić-łatwo jej powiedzieć.
 
reklama
witajcie w sloneczny dzionek :) czekam cierpliwie na wtorek bo pierwsza wizyta z polozna.... stresik jest, mam nadzieje ze wszystko bedzie ok. czy podczas pierwszej wizyty sa jakies badania (krew mocz) czy sam wywiad? trzymajcie kciuki!!! :-)


 
Ostatnia edycja:
Karis- ale przezycia, niezazdroszcze :szok: Dobrze ze wszystko dobrze sie skonczylo i jestescie "cali"
Kamila- czyli urlop sie udal i dobrze, najwazniesze, ze wypoczelas i widzialas sie z rodzinka i przyjaciolmi a to napewno dalo Ci duzo energii :-)
Joasia - Ty sie tak nie przejmuj, ze maly jest malutki, najwazniesze, ze fika i serduszko bije :tak: Ja dzis bylam u poloznej i moja mala wymiary ma super wg poloznej ;-) a mi sie wydaje ze jest za duza:-( Niechce urodzic ponad 4kg dziewczynki i to za pierwszym razem :sorry: Nio ale nawazniejsze, ze zdrow sie rozwija a ja bede musiala jakos to przezyc :-)
Karolak- witaj! Na pierwszej wizycie jest wywiad, pobieraja krew i mocz. Polozna tez umawia Cie na pierwszy skan (USG).
Polaa- jak Kubus, utrzymuje sie ta niska temperatura czy znowu wzrosla??
 
a jak jest z terminami poszczegolnych wizyt z polozna? sa to wizyty co miesiac czy jak? bo koncem kwietnia chce leciec do PL i jak teraz bede miala 3 kwietnia to kiedy moze byc nastepna? bo lece na 3 tyg.i nie wiem czy to bedzie mozna pogodzic... mam nadzieje ze tak :-(
 
Na pierwszym spotkaniu dostaniesz rozowa karte i tam beda zaznaczone wizyty tzn w jakich tygodniach masz spotkania z polozna. Pierwsza wizyta jej w 10tc potem w 12 USG a w 16tc kolejna. Na poczatku sa to wizyty co 4 tygonie a poniej co 3 i co 2 ale to juz na sam koniec :-) wiec powinno byc ok z wizyta tylko nie wiem co z tym USG bo to juz zalezy jak jest miejsce w szpitalu.
 
Witam,

karolak powodzenia na wizycie:tak:

joasia wszystko bedzie dobrze, Maly nadrobi wagowo przez te 3 tyg.;-)

Sunshine jak juz wiesz z "czerwca" z Kuba juz ok, dzięki:-)

A mnie wczoraj bolał zab, na szczescie przeszło:tak:
nie ma jak zeby madrości:baffled:
 
nie dziekuje zeby nie zapeszyc :-) a co do zebow madrosci to ja tez mam ich juz dosc, mialam 3, dwa juz usunelam ale nameczylam sie tez strasznie z nimi...na szczescie bylo to 2 latka temu:-) a nie teraz
 
ja mam "tylko" dwa te zęby:tak:
wszystkie zeby wyleczyłam rok temu w kwietniu jak byłam w Polsce i do tej pory nie narzekalam a tu wredna "8" dała znać o sobie:wściekła/y:
niby lepiej ale zobacze co bedzie dalej bo nie mam zamiaru sie meczyc:-(
 
witajcie
na szczęście u nas ostatnio spokojnie:tak::tak::tak: i niech tak zostanie
ja dalej na etapie sadzenia kwiatków w ogrodzie i ciągle się uczę normalnie nie jest to takie łatwe jabky się wydawało:shocked2: oby tylko efekty były fajne i wzięło mnie na wieczne sprzątanie to już chyba przez to że bliżej porodu:-D
mam problemy z oddychaniem mały mi żebra rozpycha no 13 dowiem czy w końcu mały fiknął w dół
joasia nie martw się bo jak tak miałam z córką brzuch mniejszy bo maleństwo w poprzek dlatego też miałam dodatkowy scan
 
reklama
witajcie! dzis mialam pierwsza wizyte z polozna w szpitalu....jestem bardzo mile zaskoczona obsluga i wogole, jeszcze trafilam na polke studentke wiec byla ze mnau poloznej, takze mniej stresu:-) slyszalam bicie serduszka mojego malenstwa.
czekam teraz na termin usg i na triple test. a jak u Was? pozdrowionka:-)
 
Do góry