reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciemne plamienie

@Milka93 Ok. Ja bym jeszcze o tę betę hcg trochę podpytała, choćby dla własnego spokoju,ale pewnie w poniedziałek wezmą Cię i tak na usg.
Co do plamienia to fakt, że nasila się podczas sikania. Tak już jest. Jeśli to takie brudzenie na brązowo to jeszcze nie tak źle. Gorzej jeśli to czerwona, żywa krew ze skrzepami. Wtedy jest już bardzo na krawędzi. Chociaż czasem i z tego można się wykaraskać.
Czyli na razie tylko spokojne leżenie i branie leków podtrzymujących. I wiesz... piszę z doświadczenia...poszukaj (jak wyjdziesz) dobrego lekarza, bo prowadzenie zagrożonej ciąży lepiej powierzyć specjaliście, przeciętny ginekolog może sobie z tym nie poradzić. Zapytaj nawet na forum o dobrego lekarza blisko Twojego miejsca zamieszkania. Może ktoś będzie wiedział.


Lekarz mnie już dziś zbadal. Zapytałam się go czy wszystko jest w porządku. Lecz odpowiedzi nadal nie dostałam kazał mi iść do sali i poczekać. Nie znam dobrze niemieckiego więc chyba szuka tłumacza aby przekazać mi o formacje. Nie mam pojęcia co wyszło. To już 6/7 tydzień sama już zglupialam ale na usg nie widać dziecka
 
reklama
Lekarz mnie już dziś zbadal. Zapytałam się go czy wszystko jest w porządku. Lecz odpowiedzi nadal nie dostałam kazał mi iść do sali i poczekać. Nie znam dobrze niemieckiego więc chyba szuka tłumacza aby przekazać mi o formacje. Nie mam pojęcia co wyszło. To już 6/7 tydzień sama już zglupialam ale na usg nie widać dziecka
To poważna sprawa nic nie wiadomo...
 
To poważna sprawa nic nie wiadomo...

Nadal cisza lekarz gdzieś uciekł pielęgniarki nic nie wiedzą i tak to jest Boże jak Ja bym chciała leżeć w Polsce. . Było by dużo łatwiej. Ale myślę że jakby było coś nie tak to by powiedział Od razu... już sama nie wiem tysiące myśli
 
Do góry