reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciemne plamienie

Dołączył(a)
2 Luty 2018
Postów
12
Witam. Od dwóch dni mam dziwne ciemne plamienie wczoraj byłam u lekarza robił mi usg dopochwowo.
Jestem w 6tc lecz lekarz jeszcze nic nie wiedział na usg nawet powiedział mi że nie jestem w ciąży. Tydzień temu leżałam w szpitalu tam stwierdzili ciążę. Mam bóle brzucha jak i podbrzucha.
Na wczorajszym badaniu u ginekologa stwierdził że wszystko jest ok. Tylko skąd ta wydzielina ciemna bardzo ciemna myślałam nawet że czarna jest ale wygląda na taka brunatna. Strasznie się boję już jedno dziecko straciłam w 13tc. Nie wiem kompletnie co robić na pomoc lekarza nie mam co liczyć widział mnie wczoraj tak samo i badal nie zauważył niczego złego. Tylko moje pytanie skąd ten ból i skąd ta wydzielina. Miewalam już takie uplawy w ostatnim dni miesiączki a nawet po miesięczne dzień górą dwa. Czy to są objawy poronienia ?
 
reklama
Połóż się i odpocznij może to być plamienie po badaniu ...(nie delikatne badanie )!jeżeli będzie się nasilać ból lub plamienie kieruj się na ip
 
Połóż się i odpocznij może to być plamienie po badaniu ...(nie delikatne badanie )!jeżeli będzie się nasilać ból lub plamienie kieruj się na ip

Tu nie jest tak łatwo dostać się do szpitala. Mieszkam w Niemczech. Tydzień temu leżałam w szpitalu 3 dni przebadalo mnie 3 lekarzy gdzie miałam już dziwne zielono żółte uplawy żaden z nich tego nie widział... stwierdzili że wszystko jest ok. Miałam już robione dwa razy beta raz w szpitalu ( nie dostałem wyniku ) u drugi raz wczoraj u Ginekologa (nadal bez wyniku ) już sama nie wiem co mam robić mam taki mętlik w głowie. Niby 6tc a Ja nie mam żadnych mdłości nic a nic. Tylko chodzę bardzo często siku
 
No to ciężka sprawa ,musisz czekać i myśleć pozytywnie kiedy masz kolejna wizytę?brzuszek boli dołem ponieważ macica się rozciąga a nie powinnaś teraz miec@ w tych dniach ? Może stąd te plamienia ....a zielone upławy oznaczają jakaś infekcje ....niema tam jakiegoś lekarza do którego możesz wybrać się prywatnie?
 
No to ciężka sprawa ,musisz czekać i myśleć pozytywnie kiedy masz kolejna wizytę?brzuszek boli dołem ponieważ macica się rozciąga a nie powinnaś teraz miec@ w tych dniach ? Może stąd te plamienia ....a zielone upławy oznaczają jakaś infekcje ....niema tam jakiegoś lekarza do którego możesz wybrać się prywatnie?

Wizyta za dwa tygodnie ... niestety nie terminy do lekarza tu już sięgają na kwiecień
 
Tez tak miałam. Przez kilka dni ciemna, prawie czarna wydzielina. I poxniej jeszcze w 12 tyg żywa czerwona krew przez jeden dzień.

Możesz bezpiecznie wziasc No spę i magnez. Pij dużo wody i postaraj się nie denerwować.
 
Witam. Od dwóch dni mam dziwne ciemne plamienie wczoraj byłam u lekarza robił mi usg dopochwowo.
Jestem w 6tc lecz lekarz jeszcze nic nie wiedział na usg nawet powiedział mi że nie jestem w ciąży. Tydzień temu leżałam w szpitalu tam stwierdzili ciążę. Mam bóle brzucha jak i podbrzucha.
Na wczorajszym badaniu u ginekologa stwierdził że wszystko jest ok. Tylko skąd ta wydzielina ciemna bardzo ciemna myślałam nawet że czarna jest ale wygląda na taka brunatna. Strasznie się boję już jedno dziecko straciłam w 13tc. Nie wiem kompletnie co robić na pomoc lekarza nie mam co liczyć widział mnie wczoraj tak samo i badal nie zauważył niczego złego. Tylko moje pytanie skąd ten ból i skąd ta wydzielina. Miewalam już takie uplawy w ostatnim dni miesiączki a nawet po miesięczne dzień górą dwa. Czy to są objawy poronienia ?
Powinnaś brać według mnie progesteron, skoro jest plamienie. Spróbuj poszukać polskiego ginekologa na pewno znajdziesz, może będzie bardziej pomocny. Trzymam kciuki ✊✊✊
 
Powinnaś brać według mnie progesteron, skoro jest plamienie. Spróbuj poszukać polskiego ginekologa na pewno znajdziesz, może będzie bardziej pomocny. Trzymam kciuki ✊✊✊

Mam tu polskiego ginekologa lecz jest na urlopie i niestety musiałam udać się do Niemca ... czy jak kupie siebie luteine to mogę ją brać bez żadnych obaw że dziecku się coś stanie ?
 
reklama
Nie masz możliwości zrobić badania beta hcg ? i powtórzyć po 72 godzinach czy dobry przyrost?
Nie ma prawa spadać i byc maly..
Caly czas musi rosnac duzo..
Byc moze nic nie widzial ..moze stary sprzęt .Na jakiej podstawie potwierdzili ciążę w szpitalu?.
Wiesz moze potrzebujesz progesteron..
Czasem plamienie jest ok a czasem niebezpieczne dlatego kazde trzeba skonsultować z lekarzem.
Wazne żeby nie było żywej czerwonej krwi..
Bole podbrzusza jak na okres to norma macica rosnie oczywiście jesli nic innego sie nie dzieje :)
 
Do góry