reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciążowo - dzieciowe zakupy:)

reklama
paulinka rzeczywiscie sliczna jest, ja sie zakochałam tez w jednej tylko ze kosztowała 200zl za 3 elementy, ale była cudna i te kolorki hmmm
 
u nas już zakupy zakończone uff :happy:
dziś mąż złożył wózek, wybraliśmy 3-funkcyjny czyli gondolka, spacerówka i fotelik, kupiliśmy też matę i leżaczek
wyprawka ciuszkowa skompletowana, wyprana i uprasowana
kosmetyki, kocyki itp też już kupione
wózek.jpgmata.jpgleżaczek.jpg
 
lisiczka mam identyczny bujaczek :-) dostałam go jak Kuba był malutki i obj chlopcy go po prostu uwielbiali. Później kupilam troche inny FP, dla wiekszych dzieci bo ten tylko do 9kg ale mieli go w d.. i tylko z tego te zabaweczki zdzierali i nimi sie bawili. Jak go pare dni temu ze strychu znioslm i wyprlam to tez szl byl, siedza obowk niego i go podziwiaja :-) najchetniej to by sie do niego znowu zapakowali
 
reklama
Do góry