reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża

Dołączył(a)
16 Lipiec 2024
Postów
12
Mam pytanie czy uczucie mokrej bielizny na początku ciąży jest okey czy coś nie tak od czasu do czasu czuje tak ginekologa mam dopiero we wtorek beta od czwartku 4738 jutro idę powtórzyć może to być 4 lub 5 tydzien co myślicie? Wydaje mi się że jakby to był sluz wodnisty ale mogę się mylić
 
reklama
Mam pytanie czy uczucie mokrej bielizny na początku ciąży jest okey czy coś nie tak od czasu do czasu czuje tak ginekologa mam dopiero we wtorek beta od czwartku 4738 jutro idę powtórzyć może to być 4 lub 5 tydzien co myślicie? Wydaje mi się że jakby to był sluz wodnisty ale mogę się mylić
Tak, moze tak byc.

Powtarzanie bety w tym momencie jest już bez sensu.
 
Do góry