reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża

darcia22

Początkująca w BB
Dołączył(a)
8 Styczeń 2023
Postów
26
Hej dziewczyny !! Jestem 4 dni przed @ i 9 dni po owulacij narazie test wychodzi negatywny (tak wiem że za szybko robione) robie testy z pink super czuły. Boli mnie podbrzusze mam tkliwe piersi (chociaż nieraz przed @tak mam ale żadko) teperatura narazie utrzymuje się podwyższona. Czy nadal mam szanse na mały cud? Poradźcie coś. Jak to u was było
 
reklama
A masz pewnosc, ze owulacja byla 9 dni temu? Prowadzisz monitoring u ginekologa? Tylko nie pisz o kalendarzyku, blagam. Jesli miesiaczka nie przyjdzie to zrob test. Tak naprawde objawy pms i wczesnej ciazy potrafia byc b.podobne.
 
A masz pewnosc, ze owulacja byla 9 dni temu? Prowadzisz monitoring u ginekologa? Tylko nie pisz o kalendarzyku, blagam. Jesli miesiaczka nie przyjdzie to zrob test. Tak naprawde objawy pms i wczesnej ciazy potrafia byc b.podobne.
Robiłam testy owulacyjny 5 i 6 stycznia miałam dwie mocne krechy 10 stycznia straszny ból jajników i dziwne smugi na bieliznie
 
reklama
Do góry