reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciaza

reklama
Rozwiązanie
Lol! Testy wyłapały tak niską betę? Powiedz mi koniecznie jakiej firmy były.
Bardzo się przejechałam na Pink teście. Nic a nic nie pokazywał a wszystkie pozostałe tak - bladziochy (jakiś paskowy z allegro, Amil i taki fioletowy z rossmana). Ale przypuszczam, że miałam wtedy hcg okolo 30, bo 2 dni później beta pokazała 68.6 :)
Clearblue i Pink ten super czuły :)
Świadczy o obecności hormonu hcg we krwi.

Hormon jest wytwarzany w organizmie w ciąży, przy jakimś typie raka i przy patologicznym rozroście tkanek macicy.

Ale tak, przyjęło się że pozytywny test ciążowy świadczy o ciąży.
U mężczyzny wykrywa raka prostaty!
Trzy testy pozytywne, bez sensu płacić za betę, umów się na wizytę za dwa tygodnie. Nie załamuj się, będzie dobrze, jakoś się ułoży nie ty pierwsza i nie ostatnia, wszystko się da pogodzić z ciąża tylko trzeba chcieć :) powodzenia
 
reklama
Beta nie daję żadnej gwarancji ,ale lekarze zalecają , chociaż mój mówił żeby za bardzo się nią nie przejmować , mi przyrost wyszedł niżej niż widełki ,a mimo to jestem w 30 tyg i wszystko jest super , ale nie wyobrażam sobie nie wykonać , trochę człowiek wie na co się nastawić
 
Beta nie daję żadnej gwarancji ,ale lekarze zalecają , chociaż mój mówił żeby za bardzo się nią nie przejmować , mi przyrost wyszedł niżej niż widełki ,a mimo to jestem w 30 tyg i wszystko jest super , ale nie wyobrażam sobie nie wykonać , trochę człowiek wie na co się nastawić
U mnie 4 dni przed @ beta wyszła 2.9 a jestem w 26 tc ;) więc z tą beta to też nie do końca super, bo myślałam że ciąży brak i pofolgowałam sobie :/
 
U mnie 4 dni przed @ beta wyszła 2.9 a jestem w 26 tc ;) więc z tą beta to też nie do końca super, bo myślałam że ciąży brak i pofolgowałam sobie :/
ja zawsze robiłam po terminie @ ale masz rację czasem nie ma się nią co stresować ,ale np w 1 ciąży gdzie okazało się to pustym pęcherzykiem , miałam mega niskie wartości ,więc to już był sygnał że nie jest ok , zaś w 2 gdzie serduszko przestało bić w 9 tyg ,beta tak wysoka że aż nie do uwierzenia ,więc to trochę daje do myślenia
 
Testy wychodziły już, fakt druga kreska była po 5 minutach ale już były dwie i to mnie zastanawiało że coś tu nie tak :)
Lol! Testy wyłapały tak niską betę? Powiedz mi koniecznie jakiej firmy były.
Bardzo się przejechałam na Pink teście. Nic a nic nie pokazywał a wszystkie pozostałe tak - bladziochy (jakiś paskowy z allegro, Amil i taki fioletowy z rossmana). Ale przypuszczam, że miałam wtedy hcg okolo 30, bo 2 dni później beta pokazała 68.6 :)
 
reklama
Lol! Testy wyłapały tak niską betę? Powiedz mi koniecznie jakiej firmy były.
Bardzo się przejechałam na Pink teście. Nic a nic nie pokazywał a wszystkie pozostałe tak - bladziochy (jakiś paskowy z allegro, Amil i taki fioletowy z rossmana). Ale przypuszczam, że miałam wtedy hcg okolo 30, bo 2 dni później beta pokazała 68.6 :)
Clearblue i Pink ten super czuły :)
 
Rozwiązanie
Do góry