reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciaza zaraz po poronieniu.

Cześć dziewczyny!
Ja poroniłam wczoraj w 12 tygodniu, dziś mam wizytę u lekarza ale wyglada na to, że ciało się dobrze oczyszcza. Nie chce czekać z ponownymi staraniami - mam nadzieję na zielone światło od lekarzy, bo czuję, że tego właśnie teraz potrzebuje.

Bardzo dużo nadziei dają mi Wasze historie, mam nadzieję że i moja będzie w krotce również szczęśliwa!
Życzę powodzenia. Ja też miałam najpierw puste jajo, potem poronienie zatrzymane w 7 tygodniu. I o dziwo jak po tym pustym jaju byłam załamana, to po tym poronieniu włączył mi sie mega tryb zadaniowy, stwierdziłam ze będę mieć to upragnione dziecko choćby nie wiem co. I sie udało, pojawiła się pierwsza córka, a po 1,5 roku bliźniaczki.
 
reklama
Życzę powodzenia. Ja też miałam najpierw puste jajo, potem poronienie zatrzymane w 7 tygodniu. I o dziwo jak po tym pustym jaju byłam załamana, to po tym poronieniu włączył mi sie mega tryb zadaniowy, stwierdziłam ze będę mieć to upragnione dziecko choćby nie wiem co. I sie udało, pojawiła się pierwsza córka, a po 1,5 roku bliźniaczki.
Cudownie czytać takie wieści!
Ja jestem po wizycie u ginekologa, z racji tego że w macicy zostały niewielkie resztki łożyska dostałam tabletki, by ciało mogło się ich pozbyć ale lekarz nie widzi przeciwwskazań żeby starać się o dziecko - radzi poczekać jedynie do pierwszej miesiączki i dodał, że po poronieniu są bardzo duże szanse na szybką ciążę. Nie wiem czy takie zalecenia są również w Polsce, bo ja korzystam z norweskiej opieki zdrowia.
 
Cudownie czytać takie wieści!
Ja jestem po wizycie u ginekologa, z racji tego że w macicy zostały niewielkie resztki łożyska dostałam tabletki, by ciało mogło się ich pozbyć ale lekarz nie widzi przeciwwskazań żeby starać się o dziecko - radzi poczekać jedynie do pierwszej miesiączki i dodał, że po poronieniu są bardzo duże szanse na szybką ciążę. Nie wiem czy takie zalecenia są również w Polsce, bo ja korzystam z norweskiej opieki zdrowia.
Mi też ogólne kazali czekać do pierwszej miesiączki, a potem zielone światło:-)
 
Do góry