reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża po poronieniu, Parens Rzeszów

Gabi12

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
19 Czerwiec 2020
Postów
34
Witam. Czy tu ktoś kto leczy się w klinice Parens w Rzeszowie? Szukam pomocy, odpowiedzi ... Trafiłam tam z polecenia do dr Magon. Po kilku miesiącach udało się, zaszłam w ciążę ale długo się nią nie cieszyliśmy z mężem bo doszło do samoistnego poronienia. Kolejna wizyta jak już doszłam do siebie i dr zleca ta sama ścieżkę leków jak przed ciążą, bez żadnych badań szczegółowych, choć na cenniku kliniki jest "pakiet badań po poronieniu". Dlaczego? Czy któraś z Pań jest lub była w podobnej sytuacji? Czy udało się Wam ponownie zajść w ciążę?
 
reklama
Jedno poronienie to wg wytycznych medycznych "przypadek" i może się zdarzyć każdej zdrowej parze, dlatego nie wykonuje się badań. Dopiero po 3 poronieniach przysługuja ci badania.
Wiele kobiet robi badania na własną rękę...
 
Hej, poroniłam 1,5 miesiąca temu. Narazie czekam a właściwie zbieramy kasę:/
Miałam puste jajo płodowe. Poronienie samoistne bez łyżeczkowania. Jestem po 2 podejściu. Mam mrożone zarodki. Jak to wygląda przy podejściu do samego transferu ?
 
Do góry