reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po odstawieniu tabletek antykoncepcyjnych...??

Ja po odstawieniu tabletek mam cykle 38 dniowe. Oczywiście wszystko musi się unormować. Jedno nie wyklucza drugiego- może być to plamienie implantacyjne bądź Twój okres przyszedł tydzień wcześniej.
Ale trzymam kciuki :)
 
reklama
Ja w drugim cyklu po odstawieniu vibinu zaszłam w ciążę. Żeby było wesoło w 6dc kiedy jeszcze miałam plamienie miesiaczkowe. Ciążę straciłam gdzieś na etapie 5tc. Poroniłam samoistnie w 7tc.
Teraz ważna uwaga. Do samego końca testy sikane miałam negatywne. Dopiero beta z krwi potwierdziła ciążę. Także polecam jakieś 10 dni po spodziewanej owulacji zrobić betę (dla 100% pewności 14dni po wspołżyciu).
 
A i pierwszy cykl po odstawieniu też miałam krótszy 16dni, kolejny też byłby krótszy skoro zaszłam w ciążę w 6dc, to miałby jakieś 20dni. Po poronieniu też miałam strasznie rozdmuchane cykle. Najpierw krótkie, później miesiączkę trzeba było wywoływać luteiną. Także cykle po odstawieniu tabletek mogą być bardzo rozregulowane.
 
U mnie oczywiście krwawienie z odstawienia, na pierwszy @ czekałam 33 dni, trwał 4 dni, na drugi @ czekałam już 29 dni więc myślę, że cykl się wyregulował. Właśnie mam 3 dzień krwawienia i wygląda na to, że zbliża się ku końcowi. No i mam nadzieję, że listopad, to będzie "mój" miesiąc :)
 
Do góry