reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po ciąży biochemicznej

Nie wiem czy się już nakręcam za bardzo ale chciałabym, żeby i u mnie tak wyszło. Po prostu już ciężko mi czekać kolejne tygodnie, miesiące 🥺

Nie wiem ile się starasz, ale raczej każdy chciałby zajść szybko w prawidłową ciążę.
Niestety czasem bywa tak, że staramy się miesiącami, latami itd.
Nikt sobie ciężkiej drogi nie wybiera.
 
reklama
Mi udało się zajść w ciążę bezpośrednio po ciąży biochemicznej, aktualnie 25 tc. Mój ginekolog nie widział konieczności odczekania do miesiączki.
20lipca zaczęło się u mnie krwawienie/poronienie ciąży biochemicznej. Miałam sprawdzany poziom b-hcg i robiłam dla własnej głowy testy ciążowe dwa i wszystko wyszło negatywnie czyli beta spadła. Nadal nie zabezpieczaliśmy się dziś sprawdziłam że za ok 6 dni powinnam dostać miesiączkę więc zrobiłam test bardziej z ciekawości niż z nadzieją. Dwie kreski. Teraz nie wiem czy świruje czy faktycznie zaszłam w kolejną ciążę od razu po poronieniu🙈
 
20lipca zaczęło się u mnie krwawienie/poronienie ciąży biochemicznej. Miałam sprawdzany poziom b-hcg i robiłam dla własnej głowy testy ciążowe dwa i wszystko wyszło negatywnie czyli beta spadła. Nadal nie zabezpieczaliśmy się dziś sprawdziłam że za ok 6 dni powinnam dostać miesiączkę więc zrobiłam test bardziej z ciekawości niż z nadzieją. Dwie kreski. Teraz nie wiem czy świruje czy faktycznie zaszłam w kolejną ciążę od razu po poronieniu🙈
Też zaszłam w kolejną ciążę od razu po poronieniu😉 Trzymam kciuki!
 
Podepnę się pod wątek… dziewczyny, które przeszły ciążę biochemiczną - mogłybyście powiedzieć, jak to u Was wyglądało - jakie poziomy beta itp. I jak szybko po zaobserwowaniu nieprawidłowego przyrostu beta zaczęła spadać i kiedy zaczęło się krwawienie?

Ja jestem w bardzo wczesnej ciąży, w środę beta wyniosła 50, a wczoraj w sobotę (po trzech dniach) 80. Zrobiłam z ciekawości dziś rano test z pierwszego moczu i ta kreska mimo, że jest mocniejsza niż na początku to nadal nie można tego nazwać grubą krechą… więc pewnie zgadza się to z przyrostami.

Poza tym, że ciążowe objawy zupełnie mi ustąpiły to nic się nie dzieje, nie mam krwawienia ani nawet plamienia.

Zaczynam się bać, że to może być ciąża pozamaciczna a przy tak powolnym tempie wzrostu lekarz może nic nie zobaczyć na USG nawet po 6tyg od ostatniej miesiączki i tak naprawdę za późno dowiem się o ciąży pozamacicznej (jeśli jest)…
 
20lipca zaczęło się u mnie krwawienie/poronienie ciąży biochemicznej. Miałam sprawdzany poziom b-hcg i robiłam dla własnej głowy testy ciążowe dwa i wszystko wyszło negatywnie czyli beta spadła. Nadal nie zabezpieczaliśmy się dziś sprawdziłam że za ok 6 dni powinnam dostać miesiączkę więc zrobiłam test bardziej z ciekawości niż z nadzieją. Dwie kreski. Teraz nie wiem czy świruje czy faktycznie zaszłam w kolejną ciążę od razu po poronieniu🙈
dla pewności zrób test innej firmy, a najlepiej betę, ale przecież to bardzo możliwe, że tak się właśnie stało i drugi raz jesteś w ciąży. Nie ma już bety z tamtej ciąży, więc jeśli potwierdzi się, że beta jest, to znaczy, że się udało. Gratuluję :)
 
Podepnę się pod wątek… dziewczyny, które przeszły ciążę biochemiczną - mogłybyście powiedzieć, jak to u Was wyglądało - jakie poziomy beta itp. I jak szybko po zaobserwowaniu nieprawidłowego przyrostu beta zaczęła spadać i kiedy zaczęło się krwawienie?

Ja jestem w bardzo wczesnej ciąży, w środę beta wyniosła 50, a wczoraj w sobotę (po trzech dniach) 80. Zrobiłam z ciekawości dziś rano test z pierwszego moczu i ta kreska mimo, że jest mocniejsza niż na początku to nadal nie można tego nazwać grubą krechą… więc pewnie zgadza się to z przyrostami.

Poza tym, że ciążowe objawy zupełnie mi ustąpiły to nic się nie dzieje, nie mam krwawienia ani nawet plamienia.

Zaczynam się bać, że to może być ciąża pozamaciczna a przy tak powolnym tempie wzrostu lekarz może nic nie zobaczyć na USG nawet po 6tyg od ostatniej miesiączki i tak naprawdę za późno dowiem się o ciąży pozamacicznej (jeśli jest)…
Teraz w sobotę beta 80, tak ?

Koniecznie zrobić jutro betę. Jak rośnie, to niestety, ale.apora szansa na pozamaciczna.
Jeśli spada, to wtedy poronienie.
 
Podepnę się pod wątek… dziewczyny, które przeszły ciążę biochemiczną - mogłybyście powiedzieć, jak to u Was wyglądało - jakie poziomy beta itp. I jak szybko po zaobserwowaniu nieprawidłowego przyrostu beta zaczęła spadać i kiedy zaczęło się krwawienie?

Ja jestem w bardzo wczesnej ciąży, w środę beta wyniosła 50, a wczoraj w sobotę (po trzech dniach) 80. Zrobiłam z ciekawości dziś rano test z pierwszego moczu i ta kreska mimo, że jest mocniejsza niż na początku to nadal nie można tego nazwać grubą krechą… więc pewnie zgadza się to z przyrostami.

Poza tym, że ciążowe objawy zupełnie mi ustąpiły to nic się nie dzieje, nie mam krwawienia ani nawet plamienia.

Zaczynam się bać, że to może być ciąża pozamaciczna a przy tak powolnym tempie wzrostu lekarz może nic nie zobaczyć na USG nawet po 6tyg od ostatniej miesiączki i tak naprawdę za późno dowiem się o ciąży pozamacicznej (jeśli jest)…
u mnie beta z 22 po dwóch dniach spadła do 17. Normalnie dostałam okres, nic wielkiego się nie działo ale i beta niska była.
 
reklama
Do góry