reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża po 40

Witajcie kochane!
Jeszcze Was nie poczytałam i nie wiem czy zdążę ale od razu klikam: Kłaczku kochana 3maj się dzielnie, cieszę się że nie masz cukrzycy i oby poród był tak wzorcowy jak Twoja ciąża :):tak: Basiulka jnapisze e-mail jak sie wyrobię - choc bardziej mam problem z lenistwem - jakoś tak nic mi się nie chce choć jestem już uśmiechnięta i w ogóle fajnie jest ale jakbym mogła to tylko bym leżała z Rózią i pachniała :-D:-p Majuśka kochana to ty już rozpakowana jak się cieszę :-) ucałuj maleńką od nas :tak:Widzę że Pati jak Rózia, ona jak zawiśnie na cycu to zaraz drzemie i gryzie a jak nie śpi to nawet zaczyna jeść aczkolwiek już jest leniuszkiem i karmienie w szpitalu butla zrobiło swoje. Walczę jeszcze na razie wychodzi, że dostaje "mojego" melczka 1/3 a Enfamilu 2/3 karmienia. Ale wreszcie przybiera jak należy i wczoraj ważyła 3900 :-D W ogóle jak minął termin porodu tj. 04.11 to jakby zaczęła się szybciej rozwijać i zmieniać. Dziewczyny kochane przepraszam, że nie pisze do "reszty dziewczyn" ale jeszcze muszę doczytać Całusy kochane :tak:
 
reklama
helou babsztylki,


alllllllelllllujjjaaaaaaaaaaa....nocka przespana...calusienka...ach...jak zaraz inaczej swiat wyglada:tak:

majuska - jeszcze raz grati a pati jest sliczniucha i te wloski...cudenko...udala sie wam princessa:tak::tak:

anka - ale mi narobilas smaka nalesnikami...

katerina - hihi...ale swiat maly...a moze znamy wujka???:biggrin2:

basiu - ciesze sie,ze obylo sie bezkolkowo...oby tak dalej!!!

klaczku - super,mozesz dalej zajadac sie smakolykami:o)

iwonko - swietnie,jeszcze troche i twoja rozia przegoni wagowo olo...:o))

gosiu - torba spakowana???;-)

alamiqa - fajnie,ze sie odezwalas...buziak dla niuniu:***

marzenko - jak corcie??? jak przeprowadzka???

misiu - gdyby byla ss zainteresowana to daj znaka:tak:

no i chwale sie nowym nabytkiem:

PICT2684.jpg ...wszystkie mamusie goraco pozdrawiam a olo wysyla buziaka

Zobacz załącznik 406578xoxox
 
ALEX gdzie kupiłaś taki czaderski strój ????????? chciałam dla młodego kupic na 68 ale nie widziałam tam gdzie byłam :-(
 
dziewczyny ja znowu cały dzień przespałam, ciśnienie chyba leci :) ale ile może lecieć?!?! jutro zadzwonię do gin bo chyba mam coś z ciśnieniem i wina mi się chce!!! może to oznaka zbliżającego się porodu u 40-letniej kobiety, wieiloródki, mężatki i co tam jeszcze gupiego która dorzuci :-p:-p:-p

Alex torba spakowana a właścwieie to dwie tylko cholerka nie wiem gdzie mam tę lewatywę sobie zrobić....tzn wiem gdzie:szok: tylko nie wiem jak:rofl2: bo tam jest tylko taka butla i finito:sorry2::sorry2:
LYSTA też spakowana żebyście nie myślały, paznokcie u stóp extrabordowe ale jeszcze poprawię:)
pewnie jeszcze tylko raz fryzjera odwiedzę na FARBOWANIE:-p:-p:-p:-p:-p albo nie siwa polezę:-D:-D
ale Twój Olo całuśny:)
Iwonka dobrze że się odezwałaś bo już myślałam co tam u Was? ale po poście to widzę że świetnie:)

Moja młodsza pojechała na turniej kosza do Olsztynka na 4 dni - śpi na sali gimnastycznej w śpiworze itp już ją widzę jaka zmarnowana przyjedzie Damulka moja:) oj doceni domek, doceni:tak::tak::tak:
Anka gołąbki wcinam dalej elegancko i w myślach ci przerzucam ze dwa:) dzisiaj druga brytfanka :szok:

spadam tymczasem starszą zwieźć na angielski się zbieram i kawkę spijemy w grycanku no ....i bitej śmietany wezmę ...i zjem za... (która nie może:) pa
 
misia - w tk maxx,rozniaste byly,ale ten najbardziej przypadli mi do serca:tak:

gosia - a o batonie pomyslalas ...mars,twix albo cus...jak rodzilam sn...to mi podgryzanie pomagalo :-D
 
O, Szalone! Tak - cieszy niezmiernie, ze uroki cukrzycy, ktora bardzo straszyli nie beda mi dane. Obzerac sie i tak nie bede bo dupsko i bez tego rosnie, ale ta lyzeczka cukru w kawe robi roznice. :-D Generalnie po tej wizycie jestem spokojniejsza - potwierdzila mi ze maly "stoi na glowie", ze wszystko idzie w dobrym kierunku.
Skonczylam czapulke dla malego...




Alexandra, ale masz slodzizne w domu...
 
Kłaczek ja też chcę taką !!!!!!!!!!!!
Alex nawet wczoraj byłam w TKMaxx-ie i nic takiego na dzieci nie było - kupiłam kombinezon na wiosenne spacery i zabawki "kąpielowe" :-)
Iwoneczka u nas propocje w karmieniu są podobne tylko że nie Enfamil - w sumie to żałuję bo słyszałam o tym mleku dośc dobre opinie a nie chcę go znów przestawiać na inne mleko ...
Gosia mnie lewatywę robiła pielęgniarka ... nie powiem, żeby to było to co tygrysy lubią najbardziej :baffled: i też miałam dwie torby ... jak dobrze że już to poza mną :-D drugi raz nie przeżyłąbym tego :-D

w czasie deszczu dzieci się nudzą ... zobaczcie co znalazłam wśród wpisów w 2008 roku :
"Odp: jakie sa objawy po zaplodnieniu
Moja znajoma nie ma chłopaka. Mówi, że czuje się jak była by w ciąży. Cały czas bierze hormony. Czy jest możliwość zapłodnienia bez udziału mężczyzny?? Dla mnie to trochę dziwne. Jak wy sądzicie??"
wsród odpowiedzi było, że jeśli nie bzyknęła się z chłopakiem to będzie kosmita ;-)
 
Ostatnia edycja:
Cześć Dziewczynki:)
Dopiero wróciłam z Wrocławia i jestem okropnie padnięta, przeleciałam tak szybciutko dzisiejszy dzień i widzę, że u Was wszystko w porządku:)))
Kłaczek zaszalej i 1/5 łyzeczki cukru do kawy:) super że masz dobre wyniki.
Majuśka poradzisz sobie z żarłoczkiem i karmieniem:)
Gosia łapię te gołąbki i jak mnie opęta to znowu zrobię... ciekawe jaki masz przepis jak chce to podam Ci swój.
Iwonka dobrze że znalazłas chwilkę by zajrzeć:)
Jejku przelotka była za szybka i nie spamiętałam wszystkiego... Alex naleśniki to 15 minut roboty więc do dzieła :)))

Dziś kupiłam 3 prześcieradełka z gumką na materac i flanelową pościel w misie dla Maluszka :))) Będzie miał żółciutko bo jedno prześcieradełko też żółte:)
 
O przypomniałas mi o naleśnikach :-( Może zrobię ale ze szpinakiem, nie lubię słodkich naleśników a na gołąbki Aniu możesz podać przepis tutaj ... chętne się znajdą :-)
Kłaczku lepiej że Cię nastraszyła ale powiedziała o wszystkim... u nas wielu lekarzy nie mówi NIC ... a TY sama musisz szukać w necie, dopytywać znajomych i masz stres jeszcze większy :-( Ale najważniejsze, że masz wyniki OK.
 
reklama
Dzisiaj u nas znacznie lepiej, chyba się wreszcie smoczyca w miarę najada :))))) Rano mi poszła krew z jednego cyca, ale już lepiej.
Kłaczku super, że takie wieści, odpoczywaj i relaksuj się!!! Czapunia prześliczna, widziałam tego typu na allegro , sporo kasy wołają za takie cudeńka
 
Do góry