reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

Siemka :) jakos tak nie bylo mnie dluuuugo :) Ale widze nikt nie pytal o mnie wiec slad po mniie zniknol moze i dobrze :)
Okres mi sie spoznia 4dzien Jakos wiec cos na rzeczy czy moze sie myle czas pokaze;) Pozdrawiam
i dziekuje osobą któe o mnie pamietaja i pisza na priw ;)
No widzisz Didiii nie tylko o Tobie slad zaginął jak to twierdzisz ale chociaz do Ciebie piszą na priv. Nie wszyscy maja takie szczęście.
 
reklama
Racja zasmucona...nie każdy ma takie szczęście ...
Lilly co się dzieje??? wszystko ok?
Ja caly weekendzik miałam owu wiec mnie tu nie było bo z mezem wybraliśmy się do spa :) az się nie chciało do domu wracac :)
Witaj Monia :)
Musze troszkę nadrobić czytanie bo troszkę przybylo wpisów :)
 
Ja mam tak samo. Powinnam mieć energię, a mi się nic nie chce. Czy to wina wieku? Juz nie pracuje, a poprzednie dwie ciaze pracowałam prawie do końca. Na szczęście mój mąż dużo mi pomaga i dzieci nie odczuwają na tyle mocno mojego zlego samopoczucia :(.

Z tym przesilenie jest coś do rzeczy. Ja mam tak samo jak Wy. Jestem zmęczona i nic mi się nie chce . to nie jest żadna depresja ale jestem taka zniechęcona, nie mam sił na zabawę z maluchem i najchętniej cały czas siedziałabym w łóżku. Niby drugi trymestr a też zero energii :( To pewnie ten ciągły brak słońca . mam wyrzuty sumienia wobec i synka i męża bo byle co się odezwie a ja już się denerwuję. Chociaż z jego strony jest chyba podobnie , bo też ma teraz mało cierpliwości . Gdzie jest ta wiosna ??
 
Siemka :) jakos tak nie bylo mnie dluuuugo :) Ale widze nikt nie pytal o mnie wiec slad po mniie zniknol moze i dobrze :)
Okres mi sie spoznia 4dzien Jakos wiec cos na rzeczy czy moze sie myle czas pokaze;) Pozdrawiam
i dziekuje osobą któe o mnie pamietaja i pisza na priw ;)

Didii a test kiedy będziesz robiła ? cztery dni to już sporo. Może to właśnie to .
 
No widzisz Didiii nie tylko o Tobie slad zaginął jak to twierdzisz ale chociaz do Ciebie piszą na priv. Nie wszyscy maja takie szczęście.

Zasmucona - ja o Tobie często myślę i zastanawiam się co słychać i jak się czujesz :). Jesteśmy praktycznie w tym samym terminie i zastanawiam się jak Twoje samopoczucie itd, itd. A czy jesteś już na zwolnieniu czy ciągle biegasz do pracy ?
 
Postaram się zbytnio nie rozpisywać :)
Mam 41 lat, z pierwszego małżeństwa mam 7 letnia córkę Natalie, ponad 1,5 roku temu rozwiodlam się z alkoholikiem, a od ponad roku jestem z Sebastianem. Mieszkamy razem, niedawno się zareczylismy i zaczęliśmy starania o dziecko :)
On też jest po rozwodzie, ale nie ma dzieci. Natalię kocha jak swoją własną :) mają świetną relację :) niestety mój ex robi wszystko, zeby uprzykrzyc nam życie.
Od prawie roku w ogóle się nie zabezpieczalismy, ale nic się nie udawało, więc Seba zrobił badania i nie wyszły za dobrze :( postanowiłam również ja się przebadać, czy w ogóle jeszcze mogę mieć dzieci, bo testy owulacyjne nic nie wykazują :( na usg pęcherzyki rosną, ale OWU nie ma. Zaczęłam szukać i trafiłam na refundowany program diagnostyczny, do którego nas zakwalifikowano w klinice :) jesteśmy po pierwszej wizycie, moje hormony w normie, w przyszłym tygodniu jeszcze progesteron zrobię. Za pare dni bede miec wynik AMH, na ktory bardzo czekam. Pod koniec miesiąca badanie Seby i druga wizyta z wynikami i badaniem usg.
To tak w skrócie :)

Brumba - powiesz coś więcej o Alicji? :)

Dziwczyny współczuję bardzo ciężkich przeżyć :(

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
Witaj w naszym gronie. Rozgość się i powodzenia w staraniach.

Alicja to córka mojej serdecznej przyjaciółki.
Za miesiąc kończy 18 lat. Piękna dziewczyna i mądra. Miała wypadek samochodowy 3 tygodnie temu. Chłopak który prowadził nie żyje. Ona jest w stanie ciężkim na OIOMie. Lekarze mówią że nie powinna była przeżyć a przeżyła. Potem mówili że nie będzie samodzielnie oddychać a ostatnio została dołączona od realizatora.:biggrin2: bardzo dużo ludzi się za nią modli, codziennie odprawiane są mszę o cud uzdrowienia.
 
Siemka :) jakos tak nie bylo mnie dluuuugo :) Ale widze nikt nie pytal o mnie wiec slad po mniie zniknol moze i dobrze :)
Okres mi sie spoznia 4dzien Jakos wiec cos na rzeczy czy moze sie myle czas pokaze;) Pozdrawiam
i dziekuje osobą któe o mnie pamietaja i pisza na priw ;)
Didii Ciebie się nie da zapomnieć. Taka z Ciebie chatakterna kobitka:)
Ja mało się ostatnio udzielam bo i mało zaglądam.
4 dni po terminie? Ja bym już ze skóry wylazła:-D kiedy testujesz?
Trzeba nam w tym przesileniu radosnych informacji.
Pozdrawiam cieplutko
 
Lilly co u Ciebie? Odezwij się. Brakuje tu Ciebie:tak: mam nadzieję że do nas zaglądasz.
Pozdrawiam i ślę pozytywne fluidy:)

Kika jak się masz? Czujesz już ruchy maleństwa? Jak objawy w drugim trymestrze?
Buziaki:)
 
czyli lepiej i rokowania się poprawiły ? . A czy Alicja budziła się już wcześniej po wypadku ?. Dobrze , że wszystko idzie w lepszym kierunku, taka młoda osoba. Smutno czytać o takich historiach , a jeszcze kiedy jest to ktoś kogo dobrze się zna.

Oj tak, bardzo poruszające są takie zdarzenia. Ja dopiero teraz po 3 tygodmiach wracam na łono swojej rodziny i zaczynam nadrabiać zaległości w domu, bo tak to ciągle w szpitalu przy rodzinie Ali albo na modlitwie, na mszy.
Ala była przez prawie 3 tygodnie uśpiona farmakologicznie i dopiero co jej to uśpienie zodstawili. Czekamy kiedy się obudzi.
Cieszymy się samodzielnym oddechem i spadkiem temperatury ostatnio.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Kurczę, stresuje się. Dziś Seba odbiera mój wynik AMH. Jaki wynik daje jeszcze nadzieje w naszym wieku?

Brumba - to faktycznie bardzo ciężkie doświadczenie. Ale i teraz wielka nadzieja dla wszystkich

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry