reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

reklama
Lilly Kochana jak się czujesz??

Przepraszam ale nie jestem w najlepszej formie psychicznej ... @ wciąż nie mam i podejrzewam ze przyjdzie w ten sam dzień co miesiąc temu ... test zrobię w piątek rano jak jeszcze się nie zjawi bo po południu mam wizytę u lekarza taki zbieg okoliczności miesiąc temu się umówiłam na kontrol serca ... i niestety ale będę rezygnować ze staran to wszystko mnie przerasta ... poprostu będę musiała wrócić do antydepresantów bo sobie nie radzę [emoji22][emoji22][emoji22]...
 
kurcze lilly nie wiem czy powinnam ale wiem ze jest taki doktorek ktory leczy z depresji tylko kasy trzeba by miec.

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
kurcze lilly nie wiem czy powinnam ale wiem ze jest taki doktorek ktory leczy z depresji tylko kasy trzeba by miec.

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom

Ja mieszkam w uk od kilku lat jestem na anty... zrezygnowałam ze względu na próby ... No ale czas zejść na ziemie nic z tego nie będzie a ja popadam w mega dół [emoji22]
 
Przepraszam ale nie jestem w najlepszej formie psychicznej ... @ wciąż nie mam i podejrzewam ze przyjdzie w ten sam dzień co miesiąc temu ... test zrobię w piątek rano jak jeszcze się nie zjawi bo po południu mam wizytę u lekarza taki zbieg okoliczności miesiąc temu się umówiłam na kontrol serca ... i niestety ale będę rezygnować ze staran to wszystko mnie przerasta ... poprostu będę musiała wrócić do antydepresantów bo sobie nie radzę
emoji22.png
emoji22.png
emoji22.png
...
Kochana doskonale Cie rozumiem,ale nie możesz teraz po prostu sobie odpuścić ...ja mam takie odczucia już rok...może się okaze ze fasolka już jest a test jej nie wykrywa...
Trzymam kciuki żeby tak było :) glowa do góry uda się i nam :)
Mi osobiście ciężko się czyta jak się kobietki ciesza z ciąży,ale mam nadzieje caly czas ze i my będziemy się cieszyc .Kibicuje i nam starczkom i zaciazalym aby wszystko dobrze się układało :)
 
Kochana doskonale Cie rozumiem,ale nie możesz teraz po prostu sobie odpuścić ...ja mam takie odczucia już rok...może się okaze ze fasolka już jest a test jej nie wykrywa...
Trzymam kciuki żeby tak było :) glowa do góry uda się i nam :)
Mi osobiście ciężko się czyta jak się kobietki ciesza z ciąży,ale mam nadzieje caly czas ze i my będziemy się cieszyc .Kibicuje i nam starczkom i zaciazalym aby wszystko dobrze się układało :)

Jak nie odpuszczę to zle się to skończy dla mnie ...
 
Lilly ja ostatnie dni miałam tak płaczliwe i nerwowe ze myslalam ze wyjde z siebie...pomaga mi to ze jak tylko mogę przytulam się do mezulka...i chociaż na razie nie ma fasolki to mam w nim wsparcie i wiem ze on tez przezywa to bardzo...jak dla mnie przytulasy to najlepszy lek...i wmawiam sobie ze dam rade...
 
Lilly ale nie jesteś sama !!! zobacz ze nas jest tutaj pare staraczek...musimy się wspierać i będzie dobrze :) na razie poczekaj co lekarz powie...i prrosze Cie nie poddawaj się :)
 
Lilly ja ostatnie dni miałam tak płaczliwe i nerwowe ze myslalam ze wyjde z siebie...pomaga mi to ze jak tylko mogę przytulam się do mezulka...i chociaż na razie nie ma fasolki to mam w nim wsparcie i wiem ze on tez przezywa to bardzo...jak dla mnie przytulasy to najlepszy lek...i wmawiam sobie ze dam rade...

Widzisz u mnie działa to zupełnie odwrotnie ... dlatego potrzebuje wrócić do leków [emoji22]
 
reklama
Hej dziewczynki
spokojnego i miłego dnia dla każdej z ciężarówek oraz staraczek . Ja termin mam na 30 lipca , leków nie biorę żadnych na chwilę obecną .Jestem na zakazie pracy ze wględu na moją arytmie , aczkolwiek czuje się wyjątkowo dobrze i mogłabym pracować bo nudze się jak mops w domu , po mimo dużej aktywności fizycznej .
Moi chłopcy wszyscy są z lipca starszy z trzeciego młodszy z 19 a parter z 14 samych raczkow mam w domu i wyobraź sobie że to co poronilam w tamtym roku w styczniu też miało i by termin na lipiec morał z tego taki że moim moim najlepszym miesiącem do zaciazenia jest październik hi hi
 
Do góry