reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża po 40

reklama
No dobra dziewczyny sprobuje raz jeszcze mam Nadzieje że teraz przejdzie .. A czemu nie zaakceptowali mnie ? ? Bo ja nie wiem do teraz ...

Wiec kwiętniu skończę 40lat
1f642.png

Mam syna już nastolatka i 2latka córeczkę Staramy Się o jeszcze jedno . Ale mam Maly problem bo choroby ktore mnie mega Blokują w 2giej ciąży weszło ciśnienie ...
Ale to znów nie jest wielki problem w porównaniu w tym iż choruje na Epilepsje nie fajna choroba ale cóż jakos musze brnąć do przodu urodziłam zdrowe dzieciaki teraz po zmianie lków mam obawy ze cos moze byc nie tak i takie tam ... I to jest to coś Co mnie blokuje może znajde tu osobe któa ma podobna sytuacje i mnie wesprze i będę z tym cisła do przodu a nie stałą w miejscu Obecnie jestem na etapie brania Kwasu foliowego lekarze wyrazili zgodę wiec czekam na zmiejszenie dawki lekow i zaczne sie brac do roboty no ale jest to ale czy sa tu jakies kobietki z takim problemem jak ja?
Skoro lekarze wyrazili zgodę to tylko działać ,a wątpliwości i obawy ma tu każda z nas ,i też większość jakieś problemy zdrowotne ,ja poroniłam w lipcu ,od tamtego czasu nie udało się zajść ponownie w ciążę ,teraz badam hormony ,mam guza na przysadce i być może przez to ,jednak jakkolwiek by nie było nie poddam się ;)
 
No dobra dziewczyny sprobuje raz jeszcze mam Nadzieje że teraz przejdzie .. A czemu nie zaakceptowali mnie ? ? Bo ja nie wiem do teraz ...

Wiec kwiętniu skończę 40lat
1f642.png

Mam syna już nastolatka i 2latka córeczkę Staramy Się o jeszcze jedno . Ale mam Maly problem bo choroby ktore mnie mega Blokują w 2giej ciąży weszło ciśnienie ...
Ale to znów nie jest wielki problem w porównaniu w tym iż choruje na Epilepsje nie fajna choroba ale cóż jakos musze brnąć do przodu urodziłam zdrowe dzieciaki teraz po zmianie lków mam obawy ze cos moze byc nie tak i takie tam ... I to jest to coś Co mnie blokuje może znajde tu osobe któa ma podobna sytuacje i mnie wesprze i będę z tym cisła do przodu a nie stałą w miejscu Obecnie jestem na etapie brania Kwasu foliowego lekarze wyrazili zgodę wiec czekam na zmiejszenie dawki lekow i zaczne sie brac do roboty no ale jest to ale czy sa tu jakies kobietki z takim problemem jak ja?
Ja nie choruje na takie choroby ale wydaje mi sie ze skoro lekarz dał Ci zielone światełko to dasz radę. Trzymam za Ciebie kciuki żeby się udało zafasolkowac.:p
 
reklama
Do góry