reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża po 40

No BETTA po synach ma się nadzieje na córeczkę po córeczkach na synka.Imię jakieś wam się podoba ?
PS najważniejsze,że zdrowy:-) :)
 
reklama
Mam pytanie do mam, gdzie różnica wieku między dziećmi jest dużą ( u mnie będzie 18 lat). Czy ten drugi poród był cięższy? Ja pierwszy miałam bardzo ciężki, ciąże znosiłam świetnie. Teraz ciąża to dla mnie masakra, bóle kregosłupa, zgaga, problemy ze snem - tragedia. Na cc się póki co nie kwalifikuję.
 
Ja mialam cc, pierwszy poród był traumą, przez CC mogłabym urodzić dziesiecioro dzieci. Każda kobieta przechodzi poród inaczej . Jedne rodzą naturalnie i godzinę po porodzie mogły by pracować w polu, a inne dochodzą di siebie tygodniami. Tak samo jest z CC, ja po tygodniu juz zapomniałam ze cieli mi brzuch a inne mamy czują ból miesiącami.
 
Nieufna teraz można rodzic w znieczuleniu .Ja rodziłam normalnie więc ciężko za to po cięzkim porodzie byłam w świetnej formie, bo na znieczulenie sie nie załapałam bo nie bardzo o tym wiedziałam ,a trzeba było kilka dni wcześniej u nas zgłaszać teraz już nie ma takich wymogów
 
Witam Drogie Panie!

Jestem studentką studiów magisterskich na kierunku położnictwo. Piszę pracę na temat świadomości kobiet o istotności badań prenatalnych.

Zwracam się z uprzejmą prośbą o wypełnienie ankiety, kobiet które rodziły, bądź planują ciążę po 35 roku życia. ANKIETA JEST ANONIMOWA ;)
Ankieta: Link do: Istotność badań prenatalnych u kobiet powyżej 35 r.ż.

Z góry bardzo dziękuje!
 
Witajcie dziewczyny, cieszę się, że znalazłam ten wątek :)
Mam nadzieję, że mnie przyjmiecie do Swojego grona ;).
Mam 43 lata, dwójkę dzieci z pierwszego małżeństwa (19lat - syn, 10lat - córcia). A teraz w maju przyjdzie na świat mały kawaler. Ciąża była planowana i bardzo chciana (głównie przez męża, który nie ma własnych dzieci).
Tak więc jeśli pozwolicie dołączę do Was i spędzę z Wami trochę czasu :).
 
reklama
Do góry