reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

Hej Kobietki nie odzywałam się bo również mam jakąś fale przygnębienia...krecik masz racje wiosna idzie może człowiek troche inaczej będzie się czuł...Ja czekam na niedzielna @ bo chyba jednak przyjdzie...i teraz już nie wiem...każdy cykl mam inny..raz mnie piersi bola raz nie a ciąży nie ma... cos czuje ze mój czas się już skonczyl...dłużej już chyba nie mam siły się nakrecac ze jeszcze kiedykolwiek będę miała swoje kolejne maleństwo...i normalnie az się boje niedzieli...tego rozczarowania,placzu,wspierania meza ze może kolejnym razem się uda...podziwiam tylko te kobietki które ponad kilka lat się starają...
pozdrawiam Was Kochane i zycze dobrych i szczęśliwych dni..
 
reklama
Hej Kobietki nie odzywałam się bo również mam jakąś fale przygnębienia...krecik masz racje wiosna idzie może człowiek troche inaczej będzie się czuł...Ja czekam na niedzielna @ bo chyba jednak przyjdzie...i teraz już nie wiem...każdy cykl mam inny..raz mnie piersi bola raz nie a ciąży nie ma... cos czuje ze mój czas się już skonczyl...dłużej już chyba nie mam siły się nakrecac ze jeszcze kiedykolwiek będę miała swoje kolejne maleństwo...i normalnie az się boje niedzieli...tego rozczarowania,placzu,wspierania meza ze może kolejnym razem się uda...podziwiam tylko te kobietki które ponad kilka lat się starają...
pozdrawiam Was Kochane i zycze dobrych i szczęśliwych dni..
Kochana widzę, że masz podobne myśli do moich, ale trzeba wierzyć i myśleć pozytywnie, bo w taki tylko sposób zobaczymy te "dwie kreski", czego Tobie i wszystkim starającym się z całego serca życzę ;)
Pogodnego dnia z optymistycznym nastawieniem dla Was wszystkich :)
 
Ostatnia edycja:
Lily ja w czwartek idę. Tylko nie wiem o której bo gin na urlopie. Ma przyjechać tylko na jeden dzień pacjentki problematyczne podogladac.
 
Cześć Dziewczyny,
Nie będę się wyłamywać z ogólnej passy jaka tu widzę nastała... u mnie jak i u Was nieciekawie, na insulinie nie mogę cukru ustabilizować ciagle za wysoki:-( do tego ciśnienie mi wybija a jeszcze na dodatek wyszło mi TSH 4,39... oczywiście terminów do specjalistów brak a gin dopiero 8.03 i co tu robić - jak byc pozytywną... przygnębiające to wszystko niestety:-(
Trzymam za Was by nam wszystkim się polepszyło :-)
Pozdrawiam
 
Uuuuuuuuu wisielcze humorki [emoji22]..... No nie aż nie wiadomo co napisać ... jedyne co przychodzi mi do głowy to pozostaje czekać i próbować chociaż próbować czymś zająć głowę by myśli tych strasznych tyle nie było ..... ja zajmuje się teraz jajeczkowaniem Hehehe nie nie takim jajeczkowaniem ohhhhh Wy zbereznice moje [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]
 
Uuuuuuuuu wisielcze humorki [emoji22]..... No nie aż nie wiadomo co napisać ... jedyne co przychodzi mi do głowy to pozostaje czekać i próbować chociaż próbować czymś zająć głowę by myśli tych strasznych tyle nie było ..... ja zajmuje się teraz jajeczkowaniem Hehehe nie nie takim jajeczkowaniem ohhhhh Wy zbereznice moje [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]

To jest moje jajeczkowanie upsssss może lepiej jajcowanie
1519226780-31aacec4b88f2a96-aaaaaa.jpeg
 
reklama
Do góry