reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

ciaza naturalna po udanym in vitro?

Witam. Widzę ze wątek sprzed jakiegoś czasu , ale bardzo mnie interesuje . Jesteśmy po 3 nieudanych inseminacjach ( stymulacja )i po jednym nieudanym IVF.. dzis miał się odbyć transfer , ale wczoraj zadzwonili z kliniki , ze zarodek się nie rozwija .. jestem załamana .. kolejna wizyta dopiero we wrześniu ... szukam
Właśnie jakiś informacji o ciążach po nieudanych IVF... czy próbować do kolejnej wizyty naturalnie.. zy jest sens ... dodoam ze invitro ze względu na endometriozę.. przy każdej próbie inseminacji miałam ok 3-4 jajeczka .. do invitro pobrano 4 - tylko jedno się nadało , ale w drugiej dobie przestało się rozwijać .. MoZr na wizycie dowiemy się czegoś więcej - jaka była przyczyna .. jestem załamana .. mam 36 lat i świadomość ze nie mam wiele czasu .. a tak pragnę być mama .. proszę o jakieś wskazówki , rady .. chociaz ciepłe słowo wsparcia.. chyba nikt nie zrozumie mnie lepiej jak druga kobieta , która przeżyła to samo .. nawet najlepsza przyjaciółka i własna matka ..

Hej Lola
Jasne ze probuj!! Ja teraz 39, 3 lata temu mialam ivf 1 na szcxescie udane, problem tarczycy....
Z 17 komorek tylko jedna przetrwala niewiem do dzis czemu taki wynik grunt ze ta jedna komorka to corka dzus 2.5 roku

Ja od raxu po porodzie znow starania wtedy I szok test pozttyw 6 mscy po porodzie
TerZ ten test to 13 mscy syn
Niewytlumaczalne to wszystko niestety czemu wynik stymulacji taki byl a naturals potem
Nie Rozumiem czemu dlugie lata bez dzieci ze podeszlam do ivf apotem nagle naturals
 
reklama
Hej Lola
Jasne ze probuj!! Ja teraz 39, 3 lata temu mialam ivf 1 na szcxescie udane, problem tarczycy....
Z 17 komorek tylko jedna przetrwala niewiem do dzis czemu taki wynik grunt ze ta jedna komorka to corka dzus 2.5 roku

Ja od raxu po porodzie znow starania wtedy I szok test pozttyw 6 mscy po porodzie
TerZ ten test to 13 mscy syn
Niewytlumaczalne to wszystko niestety czemu wynik stymulacji taki byl a naturals potem
Nie Rozumiem czemu dlugie lata bez dzieci ze podeszlam do ivf apotem nagle naturals
Cudownie gratulacje . Mam nadzieje i gorąco wierze , Żr nam się tez uda ☺️Pozdrawiam gorąco
 
Cudownie gratulacje . Mam nadzieje i gorąco wierze , Żr nam się tez uda [emoji5]Pozdrawiam gorąco

Dodam ze sleczalam w tym forum grupa ivf dzien w dzien Teraz juz mamy znajomosci prywatnie z tej grupy i nie tylko Ja mam naturalnie ale i kobiety ktire maja pcos plus b slabe plemniki
Problemy immunologiczne i zaszly tez naturals po ivf a tych ivf pare rszy nie udane a potem nagle ten naturals , poprostu brak slow

Trzeba wierzyc , proponuje by przetrwac psychicznie zapisz sie na grupe po ivf tutaj na BabyBoom
 
Dodam ze sleczalam w tym forum grupa ivf dzien w dzien Teraz juz mamy znajomosci prywatnie z tej grupy i nie tylko Ja mam naturalnie ale i kobiety ktire maja pcos plus b slabe plemniki
Problemy immunologiczne i zaszly tez naturals po ivf a tych ivf pare rszy nie udane a potem nagle ten naturals , poprostu brak slow

Trzeba wierzyc , proponuje by przetrwac psychicznie zapisz sie na grupe po ivf tutaj na BabyBoom

Dokladnie grupa “ kto po in vitro”
 
witajcie dziewczyny w lipcu urodzilam cudownego synka po in vitro i teraz od dwoch miesiecy mam okres i mam pytanie czy ktores udalo sie zajsc w ciaze naturalna z sukcesem ?
Oooooh tez marze żeby zajść w naturalna ciąże ... ja niestety po nieudanym invitro ... ale wierze , ze cud się zdarzy ..
 
już próbowaliśmy przed ivf..mąż przez 4mce brał pełno tych suplementów diety zalecanych przez lekarza i ledwo co się poprawiły wyniki
A próbowaliście przez zmianę diety ?? Mnie to zawsze śmieszyło , jak ktoś ni mówił o „ diecie płodności” , ale po nieudanym invitro chce spróbować wszystkiego co może zwiększyć nasze szanse na dziecko .
 
Do góry