reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciaża mimo prezerwatywy.

Dziewczyny… okres powinnam dostać w piątek (za 4 dni) dziś mam śluz z krwią i pobolewa mnie lekko podbrzusze… czytałam,że może być to implantacja zarodka…
 
reklama
nigdy nie miałam wcześniej tyle dni przed plamień żadnych. jedynie w 1 dzień okresu plamienie i się rozkrecało..
 
Nikt Ciebie normalnie nie potraktuje, bo sie zachowujesz jak zwykły troll.
Jesli prezerwatywa nie pękła to nie ma szans na ciąże. Przestań uprawiać seks, bo nie jesteś gotowa na to.
A okres co miesiąc jest inny, Ty sie co chwila doszukujesz ciąży mimo ze nie ma prawa jej być. Takze daj sobie spokój.

@aniaslu możesz zamknac temat i jakoś z autorką przegadać na priv?
 
nigdy nie miałam wcześniej tyle dni przed plamień żadnych. jedynie w 1 dzień okresu plamienie i się rozkrecało..
A ja nie miesiączkuje od prawie 4 miesięcy i w ciąży nie jestem 🤦‍♀️ Plamienia co 2 tygodnie, które nie są żadna implantacją zarodka. Udaj się do ginekologa jeśli zamiast okresu będą nadal plamienia, bo to mogą być problemy hormonalne, które trzeba leczyć :)
 
reklama
Prezerwatywa daje bardzo wysoki procent zabezpieczenia, ale to nie tak że nie ma tego procenta szans na ciąże przy seksie z jej użyciem. Chyba warto mieć tego świadomośc i najprościej po prostu sie testować.
Jeśli nie pękła to jej skuteczność jest 100%, a procenty na opakowaniu to zabezpieczenie dla producenta, gdyby pękła i była z tego ciąża. Dobrze założona i dobrana gumka nie rozpuści się w kobiecie ani nie odfrunie na inny kontynent 🥸 no ale wiadomo, żeby nie było, to się pisze ze to nie jest 100%, bo są różne sytuacje
 
Do góry