reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciaża mimo prezerwatywy.

Drogie kobiety zapewne pamiętacie swój pierwszy raz. Czy Wy też miałyście siłę na 5 razy? 🤨 poza tym to prezerwatywa nijak sie nadaje na drugi raz, a tutaj bez problemu 5 razy wstrzymała. Na koniec jeszcze porcje wody zniosła. Producent prezerwatyw powinien dostać jakieś wyróżnienie. Do dziewczyn które tak zaciekle bronią, nie przeanalizowałyście tego, że to brzmi nieprawdopodobnie?
nie chodziło,że 5 razy jednego dnia tylko, że po dniu gdzie był mój 1 raz zdarzyło się nam to też z 5 razy w ciągu miesiąca.
 
reklama
Autorko, jestem w stanie zrozumieć Twój stres i zdenerwowanie, jednak jeśli obawa przed ciążą jest tak wielka to przede wszystkim trzeba się udać do ginekologa, aby dobrał odpowiednią antykoncepcję. 🙂
Jeśli leczysz się na depresję tym bardziej nie ma co dokładać sobie stresów i myśleć tylko czy prezerwatywa się nie zsunęła
 
nie chodziło,że 5 razy jednego dnia tylko, że po dniu gdzie był mój 1 raz zdarzyło się nam to też z 5 razy w ciągu miesiąca.
dlatego ważne jest żeby dokaldnie pisać o co chodzi. Porozmawiaj z kimś o antykoncepcji, idz do lekarza. Bo za kazd razem tak to się będzie kończyć, a przede wszystkim seks ma dawać przyjemność. A o swoim cyklu to jeszcze niejednokrotnie sie przekonasz, ze palata figle. Jezeli nie jesteś trollem to jest to rada ode mnie.
 
Autorko, jestem w stanie zrozumieć Twój stres i zdenerwowanie, jednak jeśli obawa przed ciążą jest tak wielka to przede wszystkim trzeba się udać do ginekologa, aby dobrał odpowiednią antykoncepcję. 🙂
Jeśli leczysz się na depresję tym bardziej nie ma co dokładać sobie stresów i myśleć tylko czy prezerwatywa się nie zsunęła
Leki na depresję mogą zaburzać skuteczność antykoncepcji doustnej, warto pogadać szczerze z lekarzem
 
No chyba że dala mu wsadzić a prezerwatywe wciągnął na koniec, wtedy to i gumka nic nie da.
Bez przesady, dziewczyna boi się ze zaszła mimo prezerwatywy, to chyba bardziej by się bała zajścia bez prezerwatywy niż z..
jej obawy są stricte spowodowane obawa ze prezerwatywa nie dała 100% skuteczności, a nie ile jest % szans ze stosunek przerywany nie doprowadzi ja da ciąży..
 
reklama
Bez przesady, dziewczyna boi się ze zaszła mimo prezerwatywy, to chyba bardziej by się bała zajścia bez prezerwatywy niż z..
jej obawy są stricte spowodowane obawa ze prezerwatywa nie dała 100% skuteczności, a nie ile jest % szans ze stosunek przerywany nie doprowadzi ja da ciąży..
Nie przesadzam, znam pomysły młodych chłopakow i te dziwne wierzenia że za pierwszym się nie zachodzi😂
 
Do góry