reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża czy zwidy?

Dołączył(a)
8 Sierpień 2024
Postów
11
IMG20240808125900.jpg
 

Załączniki

  • 17231166512112813041626940768176.jpg
    17231166512112813041626940768176.jpg
    739,4 KB · Wyświetleń: 18
Ostatnia edycja:
reklama
Nie jestem ekspertem, ale raczej to drugie.
Po zwilżeniu ten pasek testowy jest często nieco bardziej widoczny niż w stanie suchym.
Ale wiadomo, jeden rabin powie tak, drugi rabin powie nie.
Nawet jak miewałam bladą kreskę, to wydawała się być wyraźniejsza.
 
Testy wyglądają jak trochę zleżałe. Więc nie wiem na ile to kreska ciążowa a na ile fabryczna.
 
Nie jestem ekspertem, ale raczej to drugie.
Po zwilżeniu ten pasek testowy jest często nieco bardziej widoczny niż w stanie suchym.
Ale wiadomo, jeden rabin powie tak, drugi rabin powie nie.
Nawet jak miewałam bladą kreskę, to wydawała się być wyraźniejsza.
Robiony 5 dni przez @, będę powtarzać dla pewności bo jest właśnie nie jednoznaczny
 
reklama
Te testy mają 25 czułość. Mi dopiero zaczęły wychodzić jak pinki czy nordetste były już elegancko wybarwione. A bez ciąży nigdy nie miałam na nich żadnej kreski. Mi wygląda z kolei na ciążę, ale weź kup właśnie test o czułości 10 lub zrób betę i daj znać. Powodzenia
Właśnie na tych quixx też nigdy nawet nie widziałam testowych kresek a tu jednak kreski są ,napewno zrobię kolejne i dam znać 😊
 
Do góry