reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża czy nie ciąża?

Ja bym chyba nie wytrzymała :) Też miałam się wstrzymać z testowaniem do środy lub czwartku. Dzisiaj już test zrobiony, coś tam widać ale czy to to? :p Nie wiem. I nie wiem czy nie pobiegnę za chwilę do Rossmanna w poszukiwaniu testu o czułości 10miU/ml i czy nie zrobię jeszcze jednego :p
Wklej zdjecie to zobaczymy . Ja jak mialam watpliwosci to na momencie mi dziewczyny podpowiedzialy a dzis 11 tydzien :)
 
reklama
Mnie wyszedł dopiero 6 dnia po spodziewanej @. I też mialam regularnie co do godziny. Także wstrzymaj się chwilkę.
 
Kobietki, wkleiłam zdjęcie drugiego testu na moim wątku :) A do autorki wątku, może warto poczekać dzień czy dwa i powtórzyć test. Ja pierwszy robiłam w sobotę i był negatywny. A dziś jest blada kreseczka :)
 
reklama
Kurcze no bym chciała te dwie kreseczki tym bardziej że moja 6 letnia corcia chce rodzeństwo A ja bym chciała jeszcze jedna dzidzie z córcia w 6 tyg mi wyszło że jestem w ciąży
Wiem jak to jest :) Moja 8 lat i też już by chciała braciszka albo siostrzyczkę. Trzymam kciuki żeby druga kreska pokazała się szybko :)
Z drugiej strony wiem po sobie, że takie testowanie może nieźle zestresować. Pamiętam jak w styczniu robiłam testy. Pierwszy negatywny i płakanie w poduszkę, że się nie udało, a za kilka dni pozytywny. Co prawda tamta ciąża się nie powiodła, ale faktem jest, że te testy wczesnych ciąż często nie wykrywają.
 
Do góry