reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciaza? Cykle beta hcg

Anka211

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
3 Marzec 2022
Postów
42
Co powiecie o tym cyklu? Okres spóźnia mi się już 4 dni. Robiłam 3 testy wszystkie negatywne czy to może być jednak ciąża a testy robione za szybko bo 3 dni po spodziewanej @ ? Objawów brak
Screenshot_2022-12-11-17-23-35-836_org.iggymedia.periodtracker.jpg
 
reklama
NA jakiej zasadzie wyliczasz owulację? Wpisujesz tylko teminy miesiączki, czy kontrolujesz temperaturę i śluz?

Jak testy negatywne to czekaj na okres, albo zrób betę i będziesz miala 100% pewności.
 
NA jakiej zasadzie wyliczasz owulację? Wpisujesz tylko teminy miesiączki, czy kontrolujesz temperaturę i śluz?

Jak testy negatywne to czekaj na okres, albo zrób betę i będziesz miala 100% pewności.
Tylko terminy wpisuje. Zamierzam iść na bete bo coś mi te testy nie pasują;)
 
NA jakiej zasadzie wyliczasz owulację? Wpisujesz tylko teminy miesiączki, czy kontrolujesz temperaturę i śluz?

Jak testy negatywne to czekaj na okres, albo zrób betę i będziesz miala 100% pewności.
Tylko terminy wpisuje. Zamierzam iść na b
Tylko terminy wpisuje. Zamierzam iść na bete bo coś mi te testy nie pasują;)
Aczkolwiek właśnie mierzyłam sobie tempere wczoraj i raz 36.6 a raz 37 stopni więc możliwe że to dziś. Ale śluz taki sam jak zawsze nic się nie zmienia czyli przeźroczysty no może trochę bardziej pod biały i bezwonny
 
Tylko terminy wpisuje. Zamierzam iść na b

Aczkolwiek właśnie mierzyłam sobie tempere wczoraj i raz 36.6 a raz 37 stopni więc możliwe że to dziś. Ale śluz taki sam jak zawsze nic się nie zmienia czyli przeźroczysty no może trochę bardziej pod biały i bezwonny
Ale mierzyłaś w ciągu dnia, czy rano ?
 
No to taka aplikacja jest o kant d. rozbić. Nie jest miarodajna. Nic nie mówi. Owulacja mogła być później, zdarza się. Więc w sumie to nic nie wiesz.
Ale jak tyle testow negatywnych to bym się nie nastawiała.
Czy ja wiem. Okres zawsze wyliczyła na czas. No prócz tego razu bo się spóźnia
 
reklama
Do góry