reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

mama290 - oby jak najszybciej maluszki doszły do siebie i mogły być z Tobą! mi serducho się kroiło jak nie dostałam moich chłopaków przez pierwsze dwa dni bo się dogrzewali w inkubatorze, więc domyślam się jakie emocje Toba targają. Nie martw się, wszystko sie poukłada i szczęśliwie w końcu wrócicie do domku!!!! A wtedy to człowiek nawet juz nie pamięta cc ani szpitala...
 
reklama
Co wchodze na forum to jakis porod sie szykuje.
Bibiana, dobrze ze masz ten krazek. Bedziesz psychicznie spokojniejsza.

Marcysiowa, trzymaj sie jeszcze w trojpaczku.
 
dzieki za wszystkie kciukasy - przydaly sie :-). Dostalam list ze szpitala gdzie wyznaczono mi date na 29 maja:szok:ale jak tylko przerawilam ta wiadomosc zadzwonil telefon i polozna ze szpitala przekazala mi wiadomosci ze musieli przesunac moja cesarke na 28:szok::szok::szok::szok::szok::szok: no bo zdali sobie sprawe ze potrzebuja specjalisty od jelita grubego (2 lata temu przeszlam b powazna operacje w wyniku krorej usunieto mi duza czesc jelita). A do tej pory naciskali na porod silami natury a teraz to im specjalistow za malo:eek: banda lobuzow.
Z jednej storny czuje ulge ze juz wiem kiedy a z drugiej tak bardzi mi zal ze zabiora mi moje malenstwa z brzusia. Heh i tak zle i tak nie dobrze. Musze zaczac sie nastrajac i jakos psychicznie przygotowac.
 
Elala super,że list w końcu dotarł - tak więc Kochana - 28 maja Big Day for You :-) rany - toż to tydzień! już zaciskam kciuki &&&&&
 
elaela super wieści :tak::-D za tydzień i 1 dzień zostaniesz mamusią :-D:-D:-D torba spakowana?;>
Bibiana dobrze, że masz pessar no i super, że parke
Marcysiowa &&&&&&& za dotrzymanie do 6 06 :-)
 
Netka, Elala, Marcysiowa Wielkie kciuki za Was trzymam:-)

Bibiana Kurcze, zazdroszczę Ci tego komfortu psychicznego w związku z założeniem krążka. Mój lekarz nie jest zwolennikiem ani krążka ani szwu:-( Ile Twoja szyjka sobie liczy?

Ja dziś po wizycie u gina, rozwarcie jest jakie było ale szyjka z 3, 30 cm wydłużyła się do 4 cm, co nie zmienia faktu, że mój niepokój wciąż jest, jakoś to rozwarcie działa mi na wyobraźnię:eek: W każdym razie muszę powiedzieć, że nie wiem czy to kwestia leżenia czy 27 tc. ale wyjście z domu, ubranie się itd staje się dla mnie koszmarem, wyszłam z domu upocona, z tętnęm jak na spinningu;-)

I jeszcze kwestia porodu, zagadałam dziś lekarza na ten temat i okazuje się, że lekarz myśli raczej o porodzie naturalnym co strasznie mnie przeraża, tzn przeraża mnie to, że taki poród może się źle skończyć dla któregoś bliźniaka:-( Jestem zielona w tym temacie, a do tego mój lekarz jest taki, że ciężko cokolwiek się od niego dowiedzieć:wściekła/y:

Jak to jest u Was? I jak to wogole jest w ciąży bliźniaczej właściwie?
 
Widzę, że majowy wysyp mamausiek nadal trwa.

Gratulacje Netka !! Duże dziewczynki :-)

Elala i Marcysiowa super, że znacie już termin Wielkiego Dnia. Trochę Wam zazdroszczę, bo cudowne są te pierwsze chwile z maluchami.

Bibiana
teraz na pewno będziesz spokojniejsza z pessarem.

Gotadora nie ma jakichś twardych zasad czy cc czy sn. Wszystko zależy od wielu czynników, chociaż zasadniczo większość lekarzy skłania się jednak do cc
 
reklama
Kurcze jaki szał z porodami.Wszystkim świeżo upieczonym mamusiom ogromnie gratuluję a tym które są jeszcze w trójpakach życzę doczekania jak najdłużej się da
 
Do góry