reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Dziewczynki-dziekuje! Wy tu proszę trzymać sie dzielnie,żebyście niedługo tez podsylaly zdjęcia!
Tigla-tylko pierś. Jak patrze na tempo ich wzrostu to zastanawiam sie czy oni w nocy nie podjadaja. A co do niedrapek to Krasnale strasznie sie drapia,bo wywijaja lapkami na prawo i lewo,dlatego jak sie z nimi bawie to je ściągamy i razem wszystkiego dotykamy.

Co do lakratorow to polecam Medele swing. Warto miec laktator,bo zamrożone mleko zawsze moze sie przydać-ja już raz próbowałam podać swoje mleko butla i dało radę,wiec w razie czego moze mnie nie byc na jednym karmieniu. Poza tym laktator super pomaga rozkręcić laktacje. Ja na początki co drugie karmienie jechałam po trochu i teraz mogłabym wykarmic jeszcze jedna parke.

Polecam Wam tez serie"Oczami maluszka". To książki dla niemowlakow z samymi obrazkami,ale super skupia ich uwagę. Oczywiscie mozna tez takie zdjęcia wydrukować,co próbowałam,ale jakoś z książeczka łatwiej i oni zywiej na to reagują. Przed zakupem sprawdzalam czy inne mamy sa zadowolone i potwierdziło sie. A ze obiecalam sobie wychować Krasnali z książkami to proces uważam za rozpoczęty:)
 
reklama
Pachnaca - gratuluje witamy kruszynki na swiecie. Waga ladna zblizona do wagi moich chlopakow. Zobaczysz jak co szybko urosna. Wracajcie szybko do domu.
Miss - Krasnale sa cudne!!!
Onlyone - jak mozesz wklej jeszcze raz adres tehj stronki co mozna glosowac na twoje maluchy. Widzialam ale z telefonu i nie umialam wejsc w ten adres a z kompa pozniej zapomnialam a teraz duzo szukania.
 
Marcikuk https://m.facebook.com/#!/photo.php?fbid=526430300749030&id=296425840416145&set=pb.296425840416145.-2207520000.1368549219.&__user=100000931629455
Dzięki dziewczyny. Obcy ludzie głosują a większość moich znajomych z fb cisza. Zreszta nawet po porodzie telefon umilkl.. Tak to jest jak za dobrze idzie. Gdyby byli chorzy to pewnie codziennie ktoś by sie interesował. Ale co tam, przynajmniej mam spokój, skończyły sie odwiedziny i przesiadywanie na kawce... Maluchy spokojne, bo mama spokojna ;)
 
Gratulacje dla nowej rozpakowanej mamy:-)

Bibiana, Ty już po wizycie u ginka?

Zenia, jak się trzymasz? Mi w międzyczasie-od naszej ostatniej rozmowy tutaj przybył dodatkowy kg;-)

Ja wczoraj byłam na pobraniu krwi do krzywej cukrowej morfologii itd, dostałam dziś wyniki i nie dość, że nie mam cukrzycy to wręcz mój cukier na czczo to 58 mg/dl:szok: a o dziwo morfologia wspaniała również, z każdym miesiącem przybywa mi płytek krwi i innych bajerów, hmmm;-)

Teraz pozostaje mi tylko czekać na poniedziałkowe badanie mojej nieszczęsnej szyjki i równie nieszczęsnego rozwarcia, czego boję się przeokropnie choć od zeszłej środy dzielnie leżę i skurcze właściwie zupełnie minęły:tak:

Pozdrawiam :-)
 
Onlyone tak to juz jest z ludzmi ze niektorzy karmia sie naszymi niepowodzeniami I porazkami a jak wszystko u nas zaczyna sie prostowac to przestajemy byc "atrakcja" i "interesujacym" tematem.

Ja do tej pory nie dostalam listu z wyznaczona data cc troche zaczynam sie denerwowac bo w zasadzie zostaly mi ze 2 tygonie:baffled: wolalabym juz wiedziec i zaczac nastawiac sie na wielki dzien.
 
ciekawe jak tam mama290 i jej malenstwa. Mysle ze juz sa po. Ma moze ktoras wiesci od nich???
glorianie tak trzymaj ciesz sie swietnymi wynikami, dobra kondycja i zdrowymi maluszkami. Skoro do tej pory wszystko idzie dobrze to i poniedzialkowe badanie bedzie OK.
 
hej dziewczyny mam wiadomosc od Mama290 dzis na swiat przyszli jej maluszki Alex 1200g i Max 1450g. Oba maluchy radza sobie dobrze i maja odruch ssania. :-D

Gratulujue kolejnej mamusi. i zycze duzo sil dla chopcow.
 
Elala przekaż Mamie290m serdeczne gratulacje. A chłopcy dzielni, takie kruszynki :-)
A tak przy okazji moje oba klopsy przekroczyły po 3,5 kg :-)
 
Onlyone - ten odnosnik co podalas nie wchodzi ale spoko chlopaki spia wiec poszukalam i znalazlam wczesniejsze. Masz dwa glosy bo jeszcze zalajkowalam od emka z profilu
Chlopaki cudni sa. Jacy oni juz duzi. I dla mnie to oni sa identyczni.
 
reklama
Pachnaca,Mama wielkie gratulacje....:-)

A tak sie przedstawia lista na dzien dzisiejszy:

1. Elala
2. Marcysiowa
3. Wiosanka
4. Netka
5. Maggi
6. Różyczka
7. Dominiska
8. Dytko
9. Zenia
10. Multimama
11. Gloriane
12. Charlottema
13. Bibiana
14 Polka
15. Gotadora
16. nik_i
 
Do góry