reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża bliźniacza

Jednak cholestaza :/ Idę na "tygodniowe SPA" do szpitala ..... na czyszczenie...
Młode jedno ma ponad 1800 g a drugi ponad 1600 g, nadal ułożone jeden miednicowo a drugi prawidłowo i dostaje po głowie. I zapowiedziana cesarka na 37 tydzień.
 
reklama
Witam :)Asiek8282 Widzę że jesteś z krakowa i jak to się mówi jesteś już po. Chciałam zasięgnąć twojej radu co do szpitala w naszym mieście dla mam bliźniaków i ogólnie o poród. Czy mogłybyśmy liczyć na twoją pomoc ??
 
Mrówka_Netka - ja nie mam laktatora - stwierdziłam ze zobaczę jak to po porodzie będzie wyglądało 0 czy będę miała pokarm, jak bliźniaki będą ssały...w szpitalu jest możliwość korzystania z laktatora i w szkole rodzenia można wypożyczyć - więc sprawdzę co mi pasuje i jak będzie potrzeba to kupię. Też nie wiem teraz czy elektryczny, czy ręczny...
 
Jednak cholestaza :/ Idę na "tygodniowe SPA" do szpitala ..... na czyszczenie... Młode jedno ma ponad 1800 g a drugi ponad 1600 g, nadal ułożone jeden miednicowo a drugi prawidłowo i dostaje po głowie. I zapowiedziana cesarka na 37 tydzień.
Współczuję...ale z dwojga złego dobrze że dopiero teraz Cię ta cholestaza dopadła - już niedługo Ci w sumie zostało :) Współczuję pobytu w szpitalu - wiadomo że to nic przyjemnego - ale wszystko dla dobra Maluszków :) Dobrze będzie :) Trzymam za Was kciuki, dawaj znać ze szpitala jak się macie :)
 
Mrowka - witam nowa blizniakowa mame:-). Jezeli chodzi o laktator to ja postanowilam zainwestowac w elektryczny medeli - taki najprostszy. Przez forum przewinelo sie sporo mam ktorym laktator pomogl w stymulacji produkcji mleka. Generalnie jak tylko bede miala mleko to mysle ze taki laktator moze byc rowniez pomocny przy codziennym karmieniu.
Dydko - nie jest to dobra diagnoza:-( ale jak rozyczka pisze suwaczek masz calkiem ladny takze sa duze szanse ze maluszki dotrwaja bezpiecznie do planowanej cc. goraco trzymamy kciuki.

A u mnie dzis slabszy dzien caly czas przysypiam I jakos nie moge sie do niczego zabrac:baffled:. chyba zalicze dzis dzien leniucha.
 
Oj Dytko to się nawyrabiało :no: Dasz radę !!

Dziewczyny macie pozdrowienia od Kretowinki, która niestety jest w szpitalu, bo dzieciaki mają wirusowe zapalenie płuc:-(.
Czekam tez na info od Maggi

Jak znajdę chwile to pokaze Wam moje lezaczki-dzisiaj przyszly i wlasnie je testuje z jedna gwiazda.
 
Kretowinko, duzo zdrowka dla maluszkow by szybko wracaly do domku wykurowane.

Dydko, wspolczuje cholestazy. Sama ja przeszlam i wiem jakie stresy sie z nia wiaza. Szpital to dobre wyjscie bo maluchy musza byc monitorowane a i Ty wtedy bedziesz spokojniejsza. Zycze wytrwania jak najdluzej w trojpaku!
 
Kretowinko trzymam kciuki zebyscie jak najszybciej pozbyli sie tej choroby i zdrowi wracali do domku.

Asiek super ze juz w domku i ze laktacja sie rozkreca

Dytko tak jak dziewczyny pisza wszystko dla maluszkow a w szpitalu jednak masz opieke pod reka i jestes pod nadzorem, tydzien szybko zleci
 
Kretowinko - zdrowka dla maluszkow!!!
Moje bable tez podziebione... Marudne, malo jedza... Co za cholerstwo... Na razie bez goraczki, ale az sie boje co bedzie jutro. Dzis moja siostra ma wolne I tak siedzimy caly dzien z maluchami na rekach, Bo wtedy dluzej spia (normalnie na maxa pol godz w dzien).
 
reklama
Kretowinko - zdrówka Wam życzę :) Onlyone - współczuję przeziębienia...a nie boisz się że Maluszki się do trzymania na rękach przyzwyczają? Choć czasami nie ma po prostu wyjścia chyba... Ja tak sie tego boję- z jednej strony cały czas będę miała c=ochotę trzymać szkraby na rękach - ale z drugiej strony jak do tego przyzwyczaję to będę miała później problem :/ Maggi - co tam u Was?????? Odezwij się koniecznie! U mnie dzisiaj impreza w brzuszku - szaleją bliźniaki wyginając się w prawo i lewo :) Badała mnie dzisiaj położna i mówi że parę tygodni jeszcze w ciąży pochodzę - mam nadzieję że ma rację :)
 
Do góry