reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża bliźniacza

Juz po Royal wizycie. Kurde no babka ma 86 lat ale wyglada na szesciesiat pare. Trzyma sie nie zle. Nawet zapytala ile czasu mam do rozwiazania:szok:. a u mnie w gardle sucho i ledwo co wydusilam odpowiedz:zawstydzona/y:
Kretowinka rozbawilas mnie - jak baba w 29tc blizniaczej moze wygladac odpowiednia w takich momentach (chociaz barwy brytyjskie przybralam czerwone spodnie bialy top i granatowa marynarka).
A moje miejsce pracy przyciaga wazne osoby ze wzgledu na glebokie zakorzenienie w brytyjskiej gospodarce i tracycji. No i generalnie to znana firma produkujaca czekolade - ktora brytyjczycy uwielbiaja.

Nooo Onlyone - no to jestesmy prawie sasiadkami:-D
 
reklama
elala- wow!!! no to jednak sie udalo!!! ale jestes farciara! mowilas ze masz blizniaki?? a czy ta czekolada to nie jest przypadkiem ta w ksztalcie pomaranczy (zawsze zapominam jak sie nazywa, ale to moja najulubiensza na calym swiecie!), ale pewnie Cadbury? no i smiejesz sie, ale chociaz barwy brytyjskie zalozylas :)))
 
Ostatnia edycja:
Lilonka - gratuluje!!!! Slicznosci malutkie! Ucalowania!
Elala - ja zdazylam akurat. Wlasnie wracalismy z maluchami z usg, no troche sie zdziwilam no ulica u nas newet nie zamknieta... Ludzie I policja po bokach a my z emkiem srodkiem ulicy po malutku zeby nikogo nie rozjechac. Ludzie wyciągnęli aparaty - aż zdziczalam, ze zaraz nas policja zatrzyma... Zaparkowalismy na trawniku - a tu za nami królowa podjezdza... Ale trafiliśmy!
Pozdrowienia i buziaki dla was wszystkich!!!
 
Lilonka brawo ! Ładna waga dzieciaków i niewielka różnica, no i te 10 pkt :-). Ciekawe co oglądał ten lekarz na usg, bo na pewno nie Zuzie :crazy:

Miss po prostu brak słów na taką słodycz :tak:

UFF, jakie szczęście, że się pomyliłam-bo już zaczęłam schizować. Sorki NovaMama za wcięcie w kolejkę-już wracam na swoje miejsce :laugh2:
 
Lilonka GRATULACJE!!!

e-kartki-narodziny-dziecka-261.jpg

Kretowinka :-) zapisałam się na warsztaty 17 kwietnia w Olsztynie :-)

dziewczny wszystkie zdjęcia dzieciaczków prześliczne!!!
 

Załączniki

  • e-kartki-narodziny-dziecka-261.jpg
    e-kartki-narodziny-dziecka-261.jpg
    34,8 KB · Wyświetleń: 80
Czesc dziewczyny,ale się za Wami stęskniłam:)
Nie zdązyłam nawet przelecieć Waszych wiadomości,ale mam nadzieję,że kolejka zachowana i nie było żadnych niespodzianek.Jak coś to napiszcie jak któras urodziła,bom ciekawa:)
Dzisiaj chłopaki kończą dwa tygodnie,ale etn czas leci....Wyszliśmy ze szpitala całkiem szybko bo po trzech dobach,pierwsze dni w domu czułam sie jak na kacu,nie mogłam sie odnaleźć,nie wspomnę o organizacji,synchronizacji.Karmimy się cycusiem póki co na zmianę i jakos nam się udaje,chociaz jeden jest strasznym gryzoniem i jest to pewien dyskomfort,ale czego nie robi się:)Już widać teraz,że dwa różne temperamenty jeden misiaczek cierpliwie czeka na swoją kolejkę do jedzenia a drugi musi być pierwszy wszędzie i w centrum zainteresowania,śmieszne chłopaki:)jak na razie nie mogę narzekać bo śpią super i jedzą tylko,w nocy ciurkiem potrafia spać 6-7 h,więc niewiarygodne.Już zastanawiałam się czy ich budzić na jedzenie ale widocznie najadają się i jakoś im nie przeszkadzam w spaniu:)
Wysyłam oczywiście obiecana fotkę dla ciotek forumowych i ślemy całuski i trzymamy kciuki za resztę dzidziulków.Piszcie co chcecie wiedzieć to wszystko napiszę,bo nie wiem co Was interesuje.W szpitalu nie obyło się bez atrakcji porodowych i pewnie dlatego w domu taka zakręcona byłam bo wszystko zaczęło ze mnie schodzić
,hormony,stres...itp.
 
Sade - fajnie że się odezwałaś:)Gratulacje chłopaczki tfu tfu śliczni :-D ahhhhhh rozmarzyć się dzisiaj tutaj można przy tylu małych szkrabach:) Pisz jak się czujesz po porodzie, czy ciężko było i jak ogólnie w szpitalu. Szybciutko was wypuścili do domciu, ty miałaś sn czy cc bo ja już nie pamiętam :/

Dziewczynki ja dodaję jeszcze linka na najbliższe warsztaty Mamo to ja :) http://babyonline.pl/mamo-to-ja-warsztaty.html może któraś będzie chciała skorzystać
 
Ostatnia edycja:
reklama
Elala - no dzisiaj pokonałaś nas wszystkich, pierwsza chyba na tym forum ciężarówka, którą odwiedziła sama królowa;-)
Sade - cudowne maluszki!!!!! Ale 6-7 godzin w nocy??!! Jestem w szoku!:szok: Moje też spokojne i dużo śpią, ale co 2,5 a 3 godziny mamy pobudkę. Zresztą zauważam, że coraz większy mają apetyt.

Co do Krasnali to robią się coraz bardziej do siebie podobni. Ale i tak spokojnie da się ich rozróżnić. No i są spokojni, oczywiście o ile mają sucho w pieluszce i jedzenie było o czasie:-)
 
Do góry