reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

reklama
Różyczko kuruj się :)

A z tymi ludźmi to w ogóle szkoda gadać! Mnie najbardziej wkurzają stare jędze za przeproszeniem które wykrzykują jaka to młodzież teraz nie wychowana a same się rozpychają się łokciami gdzie się da i wciskają się bezczelnie w kolejkę :S Ehh szkoda gadać w ogóle...
Witaj Paulina :) widzę, że mamy dzień różnicy w ciąży :-) i nie przejmuj się mnie fakt ciąży bliźniaczej przerażał mocno a nie lekko ale teraz już się oswoiłam bo wiem min z forum że nie takie bliźniaki straszne ;-) i też marzę o parce tak jak ty :-D
 
fajny wózek dzisiaj znalazłam, używany z montowanymi fotelikami, twardymi gondolami i już miałam dzwonić się pytać... a tu patrzę i nie dowierzam szerokość wózka 102cm :szok: masakra
 
Cześć dziewczyny:)

Ilonka Ty jesteś niezła,jak Ty pamietasz kto po kim.No ale masz rację teraz chyba margaret i ja albo na odwrót,ale mam zamiar poczekać trochę i przetrzyzmac kolejkę trochę, bo nie możemy tak się pchać wszystkie:-)
Dzisiaj byłam na ktg no i wszystko OK,chłopaki ruchliwe pojawiały sie i znikały,ale jeden bardziej od zawsze i pewnie mu tak zostanie.Może nie będzie miał ADHD:)
Ja tam czekam z chłopakami az ten śnieg kurde przestanie sypać.Ja chce wieosneeeeeeeeeee,no i wtedy pomyslimy o wyjściu:-D
Onlyone Ty to jesteś aparatka z tym karmieniem,radzisz sobie widzę!!!Ale napisz czy śpią póki co razem w jednym łóżeczku czy odrazu ich rozdzieliłaś?Rady świeżo upieczonej mamy bezcenne!!!
Witam nową ciężarówkę Pauline:)trzymam kciuki za parkę,no ja też marzyłam, ale cóż dobrze będzie,chłopaki są słodkie:)
Miss a Ty napisz listę wyprawkowa to sobie sprawdzę czy wszystko mam no i jak masz jakies ciekawe porady apropos noworodków to też możesz napisać,jak będzie Ci się chciało:)
Apropos zapalenia oskrzeli to nie martw sie,nie pamiętam już która:)Ja w pierwszej ciąży brałam dwa razy antybiotyk na zapalenie oskrzeli właśnie no i córka urodziła się zdrowiutka i tłuściutka:)teraz to lepiej brać antybiotyk niż miałoby coś do bobasa dotrzeć co nie potrzeba i mu zaszkodzić bardziej.
No a teraz biore się za prasowanie.
Anika i Sodie trzymajcie się tam w szpitalu i piszcie czasem cosik:)
 
Onlyone, jestem pod wrażeniem Twojej organizacji karmienia- dwie butle naraz :-) Maleństwa masz przesłodkie.

Witam nową mamę! Super ze podwójnych ciężarówek przybywa.

A ja wczoraj szalałam w ikea - mega zakupy dla dzieciaków zrobione. Zakupiliśmy mebelki, łóżeczka, przewijak, materacyki piankowe grube ( sprężynowe byly bardzo twarde), pościele, ręczniczki różnej maści, kocyki, kołderki, podusie i mega wygodny fotel na którym zamierzam karmić moich chłopaków :-) Jestem bardzo zadowolona, na zakupach mialam takiego powera, ze mąż musiał mnie uspokajać bym zwolniła :-) Długo czekałam na mozliwosc zrobienia tych zakupów i było to wspaniałe przeżycie :-) jak tylko poskładamy wszystko do kupy to pochwalę się zdjęciami pokoiku :-)
 
reklama
Sade to dobrze, że jest Was Dwie! :tak:

Witaj pa_lina87! :-)

Eevlee pozazdrościć cierpliwego Małżonka. :-) Takie zakupy to fajna sprawa.


Przywieźliśmy dzisiaj ze sklepu wcześniej zamówiony wózek - Baby Active Twinny, w kolorze czerwono-czarnym, tak jak chcieli moi chłopcy. Wózek polskiej produkcji - jeden za drugim. W komplecie 2x fotelik z daszkiem i ochraniaczem, 2x gondola z ochraniaczem i osłoną przeciwdeszczową i 2x spacerówka z ochraniaczem. Ochraniacze i osłonki też x2. Do tego plecak. Wózek z wyglądu okej. Jeżeli chodzi o wpinanie i wypinanie trzeba się namęczyć, podobnie przy regulacji rączki to duży problem. No i słabo widzę "sznurkową" regulację oparcia przy spacerówce. Za to gondole składają się na płasko. Cena czyni cuda. ;-)
No i dobrze się prowadzi. Aha, można z niego zrobić wózek jednoosobowy, wymienia się wtedy adapter z dwuosobowego na jednoosobowy.


Mamusie,
mam pytanie odnośnie ruchliwości dzieci. Czy któraś z Was zauważyła, żeby jeden maluch ruszał się znacznie mniej. U nas niunia, ta na górze położona poprzecznie, rusza się o 3/4 mniej od niuni położonej pod nią i ułożoną pośladkowo.
Strasznie się martwię. Nie wiem czy to kwestia charakteru czy powód do niepokoju.
 
Ostatnia edycja:
Do góry